چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
۲۰:۰۲ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۲

«هاری» آذرماه اکران می‌شود

پرشین خودرو: امیر احمد انصاری کارگردان فیلم سینمایی «هاری» در گفت‌وگو با فارس، در ارتباط با زمان اکران فیلمش گفت: فیلم سینمایی هاری طبق صحبت‌هایی که با مهدی صباغ‌زاده پخش کننده نیمروز فیلم داشتم بنا بر این شد که به امید خدا فیلم ما بعد از ماه محرم و صفر در آذرماه به اکران عمومی در بیاید.

به گزارش«پرشین خودرو»، امیر احمد انصاری کارگردان فیلم سینمایی «هاری» درارتباط با زمان اکران فیلمش گفت: فیلم سینمایی هاری طبق صحبت‌هایی که با مهدی صباغ‌زاده پخش کننده نیمروز فیلم داشتم بنا بر این شد که به امید خدا فیلم ما بعد از ماه محرم و صفر در آذرماه به اکران عمومی در بیاید.

 
«هاری» آذرماه اکران می‌شود


وی در ادامه عنوان کرد: ما در اکران‌هایی که در جشنواره‌ها داشتیم آن هم چه در داخل و چه در خارج  از کشور بازخورد‌های خیلی خوبی گرفته‌ایم. خاطرم هست که در جشنواره‌ جهانی فیلم فجر سالن ما به قدری پر شد که مخاطبین مجبور شدند متاسفانه روی زمین بنشینند. در جشنواره مونترال کانادا در سال گذشته که افتتاحیه‌اش با فیلم ما بود بازخورد های بسیار خوبی دریافت کردیم.

این کارگردان جوان اظهار کرد: برخی از منتقدین و دوستان سینماگرم که فیلم را دیده‌اند و با توجه به بازخورد‌‌ها معتقد بودند که فیلم سینمایی «هاری» در زمان اکران مخاطب خودش را پیدا خواهد کرد. البته به نظر خودم فکر می کنم مخاطبین اصلی فیلم ما جوان‌ترها هستند و ما با یک اثر جوان پسند مواجه‌ایم.

انصاری خاطر نشان کرد: یک نکته برای من بسیار اهمیت داشت که وجه مشترک بیشتر نقدهایی بود که دیدم و خواندم و آن هم این است که دوستان اذعان کرده بودند که فیلم سینمایی «هاری» یک اثر متفاوت در بین فیلم‌‌های سینمای ایران است.

علیرضا کمالی، مینا ساداتی، حسین سلیمانی، مجید واشقانی، اکبر معززی، ماریه ماشاالهی، اصغر طبسی، علی گلبهاران، اشکان مهری، سمانه افتخاری و میلاد کیمرام با هنرمندی هنگامه قاضیانی و نقش آفرینی جمشید هاشم پور گروه بازیگران «هاری» را تشکیل می دهند.

 

 

منبع: بانی فیلم

 

نظر بینندگان
!
!
!