پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
استقرار سامانه پایش تصویری در پایانه مرزی مهران در اربعین امسال
۲۱:۲۰ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۲

استقرار سامانه پایش تصویری در پایانه مرزی مهران در اربعین امسال

پرشین خودرو:فرمانده انتظامی استان ایلام، کنترل جمعیت را از اولویت‌های پلیس برای اربعین امسال عنوان کرد و گفت: لایه‌های امنیتی گسترده‌ای برای تامین امنیت زائران در اربعین تشکیل خواهد شد.

به گزارش پرشین ، سردار نورعلی یاری در نشست ستاد اربعین فرماندهی انتظامی استان ایلام اظهار کرد: طرح جامع امنیتی انتظامی و ترافیکی اربعین طراحی و تدوین شده و برای اجرا در اختیار رده‌های مختلف نیروی انتظامی استان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه امسال علاوه بر حضور نیروهای کمکی و پشتیبان از ناجا و استان‌های معین کار رصد و کنترل جمعیت با استفاده از دوربین‌های مختلف انجام می شود، افزود: استقرار سامانه پایش تصویری در پایانه مرزی مهران و تقویت گیت‌های ورود و خروج از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برای اربعین امسال خواهد بود.

یاری در ادامه امنیت و ساماندهی پارکینگ‌ها را از دیگر برنامه‌های ناجا در اربعین امسال در مهران عنوان کرد و گفت: از گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس آگاهی، یگان ویژه و سایر رده‌های انتظامی در ورودی و خروجی پارکینگ‌ها برای امنیت پارکینگ‌ها استفاده خواهیم کرد.

یاری به برنامه ترافیکی پلیس برای اربعین امسال اشاره کرد و گفت: امسال بیش از ده‌ها گشت خودرویی و پیاده در مسیر تردد زائران اربعین مستقر خواهند شد.

وی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در انجام عملیات‌های راهسازی محور ایلام - مهران و ملکشاهی ابراز امیدواری کرد: با تکمیل پروژه‌های عمرانی وضعیت زیرساخت‌ها در استان ایلام برای ارائه خدمات مضاعف به زائران بهتر از سال‌های گذشته باشد.

ایسنا

برچسب ها:
اربعین
نظر بینندگان
!
!
!