جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
 حمل و نقل پاک در دستور کار شورا
۰۹:۴۹ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۳

حمل و نقل پاک در دستور کار شورا

پرشین خودرو: عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شواری شهر تهران گفت: خطوط ویژه‌ای که شهرداری برای تردد دوچرخه در سطح شهر تعبیه کرده بود، به مرور زمان کارآیی خود را از دست داده است.

به گزارش پرشین خودرو، محمد علیخانی عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران  در خصوص ادامه کار خانه‌های دوچرخه در سطح شهر تهران اظهار داشت: به دلیل موقعیت جغرافیایی شهر تهران استفاده از دوچرخه در سطح محلات و مکان هایی که شیب کمی دارند، میسر است.

وی افزود: در حال حاضر استفاده از دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه در شهر تهران مشکل است و باید به سمت بهره‌برداری از دوچرخه های برقی رفت تا بتوان مسافت بیشتری را با آن طی کرد.

علیخانی با اشاره به اینکه طرح های گذشته شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از دوچرخه با شکست مواجه شده است، گفت: خطوط ویژه‌ای که شهرداری برای تردد دوچرخه تعبیه کرده بود به مرور زمان کارآیی خود را از دست داده و حتی در مواردی از بین رفته است.

وی با اشاره به اینکه حمل و نقل پاک در دستور کار کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای پنجم شهر تهران قرار دارد، گفت: یکی از موضوعات حمل و نقل پاک، استفاده از دوچرخه است که مقرر شده تا درباره آن تصمیم گیری کنیم.

برچسب ها:
دوچرخه سواري
نظر بینندگان
!
!
!