یكشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
پرشین خودرو
ب.ام.و و معرفی کانسپت i Vision Dynamics
۱۲:۱۱ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
/اختصاصی/

ب.ام.و و معرفی کانسپت i Vision Dynamics

پرشین خودرو: شرکت ب ام و با دستی پر وارد نمایشگاه بین المللی فرانکفورت آلمان شد. این شرکت علاوه بر رونمایی از X7 کانسپت، به رونمایی از یک مدل دیگر تحت عنوان i Vision Dynamics پرداخته است.

به گزارش پرشین خودرو، مدلی که باید آن را رقیب تسلا مدل X دانست. i Vision Dynamics مدلی بین i3 و i8 فعلی بوده که و شرکت باواریایی وعده نسخه تولیدی آن را برای آینده داده است. بی ام و می خواهد تحت استراتژی NUMBER ONE > NEXT محصولات هوشمندی را در آینده عرضه دارد. تا سال 2025 بیش از 25 مدل با سیستم رانندگی الکتریکی و 12 مدل الکتریکی خالص را عرضه می دارد.
i Vision Dynamics نیز یک سال پس از خودرو NEXT 100 vision راهی تولید می شود. این کوپه چهار درب باواریایی به جدیدترین فناوری های بی ام و مجهز شده تا عملکرد بزرگی از خود نشان دهد. با یک بار شارژ نیز می تواند مسافتی 600 کیلومتری را پیموده و به مقصد برسد.
سقف سرعتی 200 کیلومتر برساعتی با 0 تا 100 چهار ثانیه ای، این مدل کانسپت قابل توجه است. i Vision Dynamics تکامل طراحی های کلاسیک بی ام و است. از طراحی تهاجمی و اسپرتی توسط بی ام و بهره گرفته شده که در کنار ساختار آیرودینامیکی بالا و مدرن، با یک مدل بزگ رو به رو هستیم.
بی ام و ساختار پنجره های i Vision Dynamics به شکل جلوپنجره محصولاتش درآورده که جالب به نظر می رسد. این پنجره‌ها فضای بیرونی را به خوبی رو به روی دیدگان مسافران و سرنشینان قرار می دهد تا دید گسترده ای داشته باشند.
از دیگر ویژگی های طراحی باید به طرح مینیمالیستی انتها خودرو اشاره کرد. وجود سنسورهایی در قسمت های بیرونی این مدل را با هوشمندی بالایی رو به رو می سازد. i Vision Dynamics در نمایشگاه فرانکفورت به نمایش درآمده تا طرفداران از نزدیک با آن ملاقات داشته باشند.

برچسب ها:
ب.ام.و
نظر بینندگان
!
!
!