پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۷ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
جایگاه مزدا3 از دیدگاه موسسه JD Power
۱۶:۵۷ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

جایگاه مزدا3 از دیدگاه موسسه JD Power

پرشین خودرو: موسسه JD Power از جمله برترین موسسات سنجش کیفی خودروها در سطح جهانی است و اگر خودرویی موفق به کسب امتیاز مطلوب از این موسسه آمریکایی شود، باید آن را جزو بهترین تولیدات کمپانی سازنده آن خودرو دانست.

به گزارش پرشین خودرو، تقریبا تمام خودروسازان بنام جهانی برای موفقیت در بازار آمریکا، باید نظر مطلوب JD Powerرا جلب کنند و اگر موفق به این کار نشوند، باید برای بهبود کیفیت محصول خود فکری کرده و راه‌حلی پیدا کنند. در غیر این صورت یا تولید آن خودرو متوقف خواهد شد یا از عرضه آن در بازار ایالات‌متحده آمریکا جلوگیری می‌شود. پس با ‌نگاهی به آمار این شرکت، تقریبا برترین خودروهای مطمئن جهان را خواهیم شناخت.
مزدا3 نام خودرویی است که در این بین می درخشد.
لکسوس ES، مزدا ۳، مرسدس بنز E-Class، تویوتا کمری، تویوتا کرولا خودروهای منتخب این موسسه می باشند.
مزدا ۳ محبوب، در لیست JD Power قرار دارد. این سدان اسپرت با جلب نظر مشتریان آمریکایی، اعتماد موسسه JD Power را بابت پیشرانه، عملکرد مطلوب بدنه، کیفیت مواد به کار گرفته شده در فضای داخلی و… به دست آورده است. سواری مزدا3 FL نیز در حال حاضر در ایران به صورت ساخت داخل در شرکت بهمن موتور در حال تولید و از طریق نمایندگی های مجاز فروش شرکت عرضه می گردد. این خودرو در ایران نیز با 4 ستاره کیفی در صدر رده بندی کیفیت قرار دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
گروه بهمن
نظر بینندگان
!
!
!