شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
ممنوعیت تردد خودرو درمحور رودهن-آمل از ساعت 15
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۴

ممنوعیت تردد خودرو درمحور رودهن-آمل از ساعت 15

پرشین خودرو: مرکز مدیریت راه های کشور با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا24 جمعه (بیست و چهارم شهریورماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع است.

به گزارش پرشین خودرو،  بر اساس این اطلاعیه از ساعت 17 تا 24 جمعه با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از آب اسک به سمت رودهن نیز به صورت یکطرفه است.
مرکز مدیریت راه های کشور همچنین اعلام کرد، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به ‌استثنای برخی محورهای مسدود و ممنوع،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی ادامه دارد.

** رشد 4.6 درصدی تردد در شبانه ‌روز گذشته
بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 88 تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، مجموع تردد ثبت ‌شده در شبانه ‌روز گذشته نسبت به شبانه روز پیش از آن 4.6 درصد افزایش نشان می‌دهد.
سهم وسایل نقلیه سنگین 12.3 درصد، اوج تردد بین ساعت های 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت های چهار تا پنج صبح صورت پذیرفته است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند زمان مناسبی برای سفر خود انتخاب کنند.
آزادراه های کرج - تهران، قزوین - کرج و کرج-قزوین به ترتیب پرترددترین جاده ای کشور در شبانه روز گذشته بوده اند.

**آخرین وضعیت ترافیکی
اکنون ترافیک در محور کرج- چالوس محدوده بیلقان سنگین و برخی مقاطع آن نیمه سنگین گزارش شده اما در سایر راه های اصلی تردد به صورت روان در جریان است.

**آخرین وضعیت جوی
بارش یا مداخلات جوی خاصی مشاهده یا گزارش نشده است.
شهروندان می توانند برای اطلاع از وضع راه های کشور با شماره 141 تماس بگیرند.

برچسب ها:
جادههاي كشور
نظر بینندگان
!
!
!