دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
گسترش فعالیت‌های «نگین سرویس» در 6 شهر جدید+اسامی
۱۳:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۶
اجاره خودرو
به منظور افزایش رضایت مشتریان رنو از خدمات پس از فروش انجام شد؛

گسترش فعالیت‌های «نگین سرویس» در 6 شهر جدید+اسامی

پرشین خودرو: نگین خودرو در راستای توسعه خدمات پس از فروش محصولات رنو در ایران، 6 شعبه و نمایندگی جدید را به خودروهای سرویس سیار «نگین سرویس» تجهیز کرد.

به گزارش پرشین خودرو، نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، در راستای برنامه‌های گسترده خود برای توسعه شبکه خدمات پس از فروش و ارتقا سرویس‌دهی به مالکان محصولات رنو در ایران، 6 شعبه و نمایندگی دیگر را به خودروهای نگین سرویس تجهیز کرد تا به این ترتیب تعداد خودروهای نگین سرویس در سطح کشور به 40 دستگاه برسد.

 

 


داوود تقی زاده مدیر امداد و نگین سرویس شرکت نگین خودرو، در این زمینه گفت: در کنار توسعه شبکه خدمات پس از فروش، توسعه ناوگان نگین سرویس به‌ عنوان سرویس سایر نگین خودرو یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت در سال جاری است. در این راستا هفته گذشته 6 شعبه و نمایندگی جدید شامل قائم‌شهر، ساری، سنندج، قم، بوکان، شاهین‌شهر و اهواز به خودروهای نگین سرویس مجهز شده است تا بتوانند سرویس‌های سیار را به مشتریان رنو در این شهرها ارائه کنند.

 


وی افزود: با افزوده شدن این 6 دستگاه خودرو به ناوگان نگین سرویس، هم‌ اینک تعداد خودروهای نگین سرویس در سطح کشور به 40 دستگاه رسیده است و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، تا پایان سال حداقل 10 دستگاه خودرو دیگر نیز به این ناوگان اضافه خواهند شد تا به‌ مرور تمامی شعب و نمایندگی‌های نگین خودرو به خودروهای نگین سرویس تجهیز شوند.

 


تقی زاده در زمینه آموزش‌های پرسنل نگین سرویس گفت: تمامی پرسنل نگین سرویس غیر از آموزش‌های عمومی شبکه خدمات پس از فروش نگین خودرو که بر اساس استانداردهای رنو انجام می‌شود، به مدت 10 روز آموزش‌های تخصصی در زمینه امداد را نیز در تهران می‌بینند ضمن آنکه در همین مدت به‌صورت عملی نیز با خودروهای نگین سرویس در تهران همراه می‌شوند تا دانش به‌دست‌آمده را در عمل افزایش دهند.

 


افزایش تعداد خودروهای نگین سرویس بخشی از سیاست‌های بلندمدت نگین خودرو برای ارتقای رضایت مشتریان در زمینه خدمات پس از فروش است که حاصل آن را می‌توان در کسب رتبه نخست و دستیابی به بالاترین رشد رضایتمندی در خدمات پس از فروش توسط این شرکت در سال 1395 دید.

 

 


برای اطلاع از خدمات نگین سرویس و سایر خدمات ارائه شده از سوی نگین خودرو به مالکان محصولات رنو می‌توانید به وبسایت رسمی این شرکت به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه کنید. برای تماس با کارشناسان نگین سرویس و درخواست سرویس‌های امدادی و سایر خدمات می‌توانید با شماره تلفن 734551(021) تماس گرفته و یا درخواست خود را به vipservice@neginkhodro.com ارسال کنید.

 

برچسب ها:
نگین خودرورنو
نظر بینندگان
!
!
!