دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۳ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
موافقت با تغییرساعات اداری کارمندان
۱۵:۴۳ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
اجاره خودرو
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛

موافقت با تغییرساعات اداری کارمندان

پرشین خودرو: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران از موافقت هیات وزیران با طرح شناور ساعات اداری کارمندان در هفته اول مهرماه خبر داد و گفت: به زودی بخشنامه های لازم در این خصوص ابلاغ می شود .

به گزارش  پرشین خودرو،  جلسه هماهنگی ستاد استقبال از مهر شهر تهران صبح امروز با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، رئیس مرکز ارتباطات و امور بین المللی شهرداری تهران، رئیس انجمن اولیا و مربیان، نمایندگان فرمانداری، استانداری، اورژانس تهران، نماینده معاونت های خدمات شهری مدیران و مدیران عامل سازمان های حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد.

در این مراسم محسن پورسیدآقایی با بیان اینکه هماهنگی های لازم با تمامی نهادهای مرتبط با آغاز مهرماه انجام شده است؛ افزود: خوشبختانه مدیران مجموعه های داخل شهرداری و نمایندگان پلیس راهور تهران بزرگ، آموزش و پرورش، اورژانس تهران، فرمانداری، استانداری در ستاد استقبال از مهر حضور دارند تا در صورت لزوم دستورات و تمهیدات ویژه ای را برای مهار و کنترل ترافیک اول مهرماه و خدمت رسانی به شهروندان داشته باشیم.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی های انجام شده حوزه های مترو و اتوبوسرانی و تاکسیرانی نیز با در نظر گرفتن سرویس های ویژه و کاهش سرفاصله ناوگان تمهیدات لازم برای خدمات رسانی به شهروندان در نظر گرفته شده است.
معاون شهردار تهران با اشاره به تمهیدات درنظر گرفته شده د صورت وقوع حواث و تصادفات رانندگی در معابر و بزرگراه ها بیان کرد: محل هایی را برای استقرار جرثقیل ها در نظر گرفته شده تا در صورت وقوع حادثه و تصادف در کمترین زمان اقدام به بازگشایی معابر کنند.

به گفته وی؛ خوشبختانه طبق تاکیدات رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، نیروهای پلیس حضور بسیار موثری را در تمام مناطق خواهند داشت.

پورسیدآقایی یادآور شد: همچنین از سال گذشته نقاط بحرانی ترافیکی شناسایی و در اختیار پلیس راهور و سایر بخش ها و آموزش و پرورش داده شده است تا برنامه ریزی های لازم را در این خصوص داشته باشند.

وی با بیان اینکه از روز شنبه ۶ صبح تمام مسئولان و فرماندهان مرتبط جهت رصد و رفع مشکلات احتمالی ترافیک پایتخت در مرکز کنترل ترافیکی شهر تهران حضور خواهند داشت؛ تاکید کرد: با توجه به تمامی تصمیم گیری های انجام شده از مردم می خواهیم تا برای مدیریت ترافیک اول مهرماه همکاری لازم را با دست اندرکاران این حوزه داشته باشند و تا آنجایی که می توانند از انجام سفرهای غیر ضروری خود در هفته اول مهرماه بپرهیزند.

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ طبق بررسی های انجام شده در هفته اول مهر شاهد پیک ترافیکی صبحگاهی و عصرگاهی بابت تردد کارمندان، والدین و دانش آموزان و دانشجویان به مراکز علمی و مدارس هستیم که میزان ترافیک صبحگاهی به دلیل همزمانی این ترددها بسیار بیشتر خواهد بود.

وی با بیان اینکه بعدازظهرها نیز پیک زیادی در بازگشت کارمندان و دانش آموزان به سمت مبدا وجود دارد؛ گفت: از سوی دیگر پیش بینی می شود بخش عمده ترافیک عصرگاهی و شبانگاهی شهر تهران به خاطر همزمانی دهه اول مهرماه با دهه اول محرم باشد که این همزمانی حجم ترافیک را در سطح شهر بیشتر می کند به همین دلیل از شهروندان می خواهیم که سفرهای غیر ضروری نداشته باشند.

پورسیدآقایی همچنین به والدین توصیه کرد در صورت عدم استفاده از سرویس مدارس در رساندن فرزندان خود به مدارس حتما از توقف دوبله، و یا حاشیه ای در مقابل مدارس جلوگیری کنند و حتی در صورت امکان با فاصله بیشتری از مقابل مدرسه توقف کنند. از سوی دیگر با سازمان آموزش و پرورش شهر تهران و انجمن اولیا و مربیان نیز توافق شده است که از روز اول سرویس مدارس بدون مشکل کار خود را انجام دهد.

وی با تاکید بر اینکه کمک والدین در کاهش ترافیک بسیار موثر است؛ ادامه داد: خوشبختانه هیات وزیران بحث شناور شدن شروع ساعات کار ادارات را از ۹ صبح قبول کرده است و ان شاالله به زودی به تمام نهادها بخشنامه می شود.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!