چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۰۸ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
تصادف در مسیر دلگان - زهکلوت یک کشته برجای گذاشت
۰۹:۰۸ | ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
اجاره خودرو

تصادف در مسیر دلگان - زهکلوت یک کشته برجای گذاشت

پرشین خودرو: فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: واژگونی یک دستگاه پژو حامل اتباع بیگانه در مسیر دلگان - زهکلوت در جنوب استان یک کشته برجای گذاشت.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ یدالله ستوده روز اظهار داشت: این حادثه ساعت 21 و 30 دقیقه شب گذشته درحدود 26 کیلو‌متری مسیر دلگان به زهکلوت رخ داد.

وی ادامه داد: ناتوانی راننده در کنترل خودرو به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه علت این حادثه گزارش شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه تجاوز از سرعت مجاز ریشه بسیاری از تصادفات بوده لازم است رانندگان به ویژه در سر پیچ ها که نیروی گریز از مرکز سبب خروج آنها از جاده و واژگونی می شود مدیریت سرعت را در همه حال مد نظر قرار دهند.

وی بیان کرد: همچنین اقدامات فراقانونی و فعالیت در امورغیر مجاز همچون حمل قاچاق انسان و سوخت سبب هنجارشکنی رانندگان متخلف در سایر امور و از جمله رعایت نکردن قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی می شود که نتیجه آن به خطر انداختن جان خود و انسان های بیگناه است.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هموطنان هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره 197 و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره 110 پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

به گزارش ایرنا استان سیستان و بلوچستان به دلیل گستردگی راههای ارتباطی دارای 2 قرارگاه پلیس راه در شمال (زاهدان) و جنوب (ایرانشهر ) است.

این استان به سبب همجواری با 2 کشور افغانستان و پاکستان همواره در معرض معضلاتی چون قاچاق انسان، قاچاق سوخت و کالا و موادمخدر قرار دارد.

افراد سودجو و باندهای قاچاق انسان، اتباع بیگانه (افغان و پاکستانی) را از راههای سخت گذر و دور از چشم ماموران به داخل مرزهای ایران منتقل و سپس با خودروهای مختلف به ویژه سواری های تندرو و وانت به عمق کشور انتقال می دهند.

هر یک از خودروهای سواری پژو، زانتیا و امثال آن با وجود ظرفیت 5 نفره حتی تا 20 نفر تبعه خارجی را سوار کرده و برای فرار از چنگ قانون با سرعت زیاد در جاده های اصلی و فرعی حرکت می کنند که تاکنون در جاده های سیستان و بلوچستان حوادث ناگواری را رقم زده و باعث مرگ مسافران خود و یا خودروهای دیگر شده اند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تصادف
نظر بینندگان
!
!
!