چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۷ | ۱۳۹۰/۰۹/۰۸
آغاز تولید آزمایشی وانت تندر از بهمن
۱۴:۳۷ | ۱۳۹۰/۰۹/۰۸
اجاره خودرو

آغاز تولید آزمایشی وانت تندر از بهمن

پرشین خودرو:سایت تولید تندر 90 ایران خودرو دربین کل سایت های تولیدی رنو در دنیا از نظر کیفی و عملکردی رتبه هفتم را کسب کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمدرضا معتمد معاون تولید تندر90 ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: این موفقیت مرهون برنامه های راهبردی مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و تلاش مهندسان و پرسنل این معاونت است.

وی افزود: تولید روزانه تندر90 ایران خودرو در آذر ماه به 200 دستگاه می رسد که این میزان تا پایان سال جاری به 250 دستگاه افزایش می یابد.

معتمد برنامه تولید تندر90 درسال جاری را 40 هزار دستگاه عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: براساس تاکیدات مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو در سال 91، قرار است 90 هزار دستگاه تندر90 تولید شود.

معتمد از شکستن رکورد تولید درمعاونت تندر90 خبرداد و افزود: در آبان ماه سال جاری سه هزار و 700 دستگاه تندر90 تولید شد، این درحالی است که آبان ماه سال گذشته سه هزار و 400 دستگاه تندر90 تولید شده بود.

وی با اشاره به کیفیت بالای تولید تندر90 ایران خودرو گفت: براساس طبقه بندی خودروهای مشابه توسط ایدرو، تندر90 ایران خودرو در مهره رتبه اول را کسب کرد.

معاون تولید تندر90 در زمینه تولید وانت تندرخاطر نشان ساخت: تولید آزمایشی (رنگ و مونتاژ) وانت تندر90 از بهمن ماه سال جاری آغاز می شود و تولید تجاری سازی آن از مرداد ماه سال آینده در دستور کار قرار دارد.

وی برنامه تولید سال آینده وانت تندر90 را 15 هزار دستگاه عنوان کرد که این میزان با توجه به استقبال مشتریان قابل افزایش خواهد بود.

معتمد افزود: سالن رنگ تندر90ایران خودرو با ارزیابی صورت گرفته توسط رنو، سالن رنگ تندر90 از نظر کیفی رتبه اول را در بین کل سایت های تولیدی رنو در دنیا را کسب کرده است که این مسله مسئولیت ما را برای آینده و حفظ این رتبه و ارتقای آن سنگین تر می کند.

وی به روش خرید قطعه از رنو اشاره کرد و اظهارداشت: پس از دریافت قطعه و تایید نهایی کیفیت قطعه از سوی ایران خودرو وجه آن پرداخت می شود.

معاون تندر90 ایران خودرو با اشاره به سرمایه گذاری شرکت رنودر ایران گفت: این شرکت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، 190میلیون یورو با مشارکت رنو پارس در ایران سر مایه گذاری کرده است.

معاون تندر90 ایران خودرو به روند کسب جوایز در جشنواره ملی کیفیت اشاره کرد و گفت: معاونت تندر90 تاکنون، موفق به دریافت تقدیرنامه اهتمام به کیفیت، اشتهار به کیفیت یک، دو و سه ستاره شده که این نه تنها در صنعت خودرو که حتی در کل محصولات تولیدی درایران بی نظیر است.

وی به اثر بخشی جایزه ملی کیفیت در تولید محصول اشاره کرد و افزود: این جایزه سبب می شود بسیاری از عوامل ناپیدا مشخص و مورد ارزیابی قرار گیرد و برنامه ها براساس نقاط شناسایی شده از این مدل صورت پذیرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
علی
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۳/۲۶
هیچ ماشینی سروقتش نمی آد
!
!
!