شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ورود فراری به میان برندهای برتردنیای تکنولوژی و فناوری
۲۱:۱۵ | ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
اجاره خودرو

ورود فراری به میان برندهای برتردنیای تکنولوژی و فناوری

پرشین خودرو: اما در مقابل خودروسازانی مانند لندروور (بیش از 7 درصد)، کیا و پورشه (حدود 6 درصد) ارزش برند خود را تقویت کرده و افزایش داده‌اند.

به گزارش پرشین خودرو، بنا بر گزارش 2017 سازمان بهترین برندهای جهانی "اینتربرند" 2017، تویویا به عنوان پرارزش‌ترین برند خودروساز جهان تخت گاز می‌راند و در این مسابقه رالی با مرسدس‌بنز و بی‌ام‌و رقابتی تنگاتنگ دارد.

در میان صدبرند ارزشمند جهان، تسلط رده‌های برتر همچنان با دنیای تکنولوژی و فناوری است. اپل، مایکروسافت و گوگل بالاترین پله‌های این جدول را به خود اختصاص داده‌اند.

تویوتا در رده هفتم این جدول قرار گرفته و مرسدس نیز نسبت به گزارش قبلی به پله نهم سر خورده است.

بی‌ام‌و نیز به عنوان یکی از دستان لوکس آلمان‌ها در رده سیزدهم این چارت قرار گرفته است و هوندا ژاپن هفت پله پائین‌تر به خوبی مانور می‌دهد.

سبقت تویوتا در جدول ارزش برند //ورود فراری به میان صد برند برتر

دیگر کمپانی‌های خودروساز که در رده 50 رده برتر قرار می‌گیرند، شامل فورد (جایگاه 33)، هیوندایی (35)، آئودی (38)، نیسان (39)، ولوو (39)، فلکس واگن (40) و پورشه (48) می‌شود.

 

اما اگر به زیر رده 50 در این جدول نگاه کنیم، در رده 69 برند کره‌ای کیا و در جایگاه 73 برند لندروور را میبینیم.

سبقت تویوتا در جدول ارزش برند //ورود فراری به میان صد برند برتر

مینی در جایگاه (78)، فراری در رده (88) و تسلا رتبه (98) را به خود اختصاص داده‌اند. نکته جالب این گزارش ورود فراری برای اولین بار به لیست صد برند ارزشمند جهان در گزارش اینتربرند است.

با وجود قرارگرفتن تویوتا در رده هفتم برترین برندهای جهان، ارزش این برند در سال 2017 در مقایسه با گزارش قبلی حدود 6 درصد کاهش یافته و مرسدس بنز نیز کاهش ده ‌درصدی را از خود نشان می‌دهد.

سبقت تویوتا در جدول ارزش برند //ورود فراری به میان صد برند برتر

اما در مقابل خودروسازانی مانند لندروور (بیش از 7 درصد)، کیا و پورشه (حدود 6 درصد) ارزش برند خود را تقویت کرده و افزایش داده‌اند.

در میان برندهای جهانی، بیشترین میزان رشد ارزش برند به فیسبوک (بیش از 48 درصد) و آمازون (29درصد) و آدیداس (17 درصد) تعلق می‌گیرد.

برچسب ها:
دنیای تکنولوژی
نظر بینندگان
!
!
!