شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۸ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
الگوی جهانی پژو در ایران پیاده می شود+جزئیات
۰۹:۲۸ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

الگوی جهانی پژو در ایران پیاده می شود+جزئیات

پرشین خودرو:با حضور متفاوت شرکت رنو در ایران بعد از لغو تحریم‌ها، برخی از فعالان و دست‌اندرکاران صنعت خودرو بر کسب سهم بیشتر از بازار ایران توسط این شرکت فرانسوی نسبت به پژو تاکید کردند.

به گزارش پرشین خودرو، رنو بعد از توافق هسته‌ای و لغو تحریم‌ها اگرچه در مدت زمان طولانی، مقامات ایرانی را مجاب به حضوری مستقل در کشورمان کرد اما چنین حضوری همچنان مورد مخالفت برخی از مقامات صنعتی به‌خصوص خودروسازان قرار دارد.

با این حال به‌نظر می‌رسد که رنو برنامه‌های بلندمدتی برای بازار ایران دارد و طولانی شدن پروسه عقد قراردادش با ایدرو نیز براساس محکم کردن جاپای خود در بازار خودروی کشورمان باشد.

با توجه به موارد ذکر شده، اما چندی است برخی خبرها حکایت از آن دارد که شرکت پژو نیز به‌دنبال تغییر نوع حضورش در بازار ایران است و این شرکت فرانسوی نیز ترجیح می‌دهد در بازار خودرو کشورمان استقلال داشته باشد.

پژو بعد از توافق هسته‌ای ایران و غرب، با تاسیس شرکتی به‌نام ایکاپ با ایران خودرو، فعالیت گذشته‌اش را در ایران از سرگرفت با این تفاوت که این شرکت فرانسوی در قرارداد جوینت‌ونچر خود با شریک ایرانیش قرار است خودروهای جدیدی را به بازار کشورمان عرضه کند.

اما همانطور که گفته شد در شرایطی برخی خبرها حکایت از آن دارد که پژو همانند دیگر شرکت فرانسوی به‌دنبال ایجاد سایت تولیدی اختصاصی خود در ایران است در همین زمینه، یکی از مقامات این شرکت فرانسوی عنوان کرد پژو الگوی جهانی خود را در ایران پیاده‌سازی کرده و طبق همین الگو نیز در بازار خودروی ایران به تولید خواهد پرداخت.

دنیای اقتصاد

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پژو
نظر بینندگان
!
!
!