پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۹ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
شاسی بلندهای ایران خودرو پلاک نمی شود
۱۲:۰۹ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

شاسی بلندهای ایران خودرو پلاک نمی شود

پرشین خودرو: ۲۰ روزی است که شماره گذاری گراندویتارا و هایما متوقف شده و نمایندگی های ایران خودرو هم پاسخی به خریداران این خودرو نمی دهند و همین امرمردم را سرگردان و بلاتکلیف کرده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، این روزها دردسرهای مردم در خرید خودرو به محصولات خارجی هم سرایت کرده به نحوی که خریداران با وجود پرداخت پول در تحویل خودروهای خود با مشکل مواجه هستند. به عنوان نمونه حدود 20 روزی است که شماره گذاری گراند ویتارا انجام نمی‌شود و همین امر خریدارن را در تحویل خودروهای خود سرگردان و بلاتکلیف کرده است.

گفته می‌شود مصرف بالای بنزین این خودرو و عدم رعایت استانداردهای زیست محیطی از جمله عوامل مهم عدم شماره گذاری گراندویتارا است. در این شرایط نمایندگی‌های ایران خودرو هم پاسخی برای عدم تحویل این خودروها به متقاضیان نداشته و امروز و فردا می‌کنند. جالب اینکه اخیراً ایران خودرو علی‌رغم شماره گذاری نشدن گراندویتارا در اطلاعیه ای پیش فروش این محصول را آغاز کرده است.

مدتی است که ایران خودرو بنا بر تقاضای بازار گراند‌ویتارا که یک محصول شاسی بلند ژاپنی بوده و بیش از 120 میلیون تومان ارزش دارد را در سبد محصولات خود قرار داده که با رغبت زیادی از سوی خریدارن روبه رو شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!