پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۸ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
زمان تحویل کراس اوور هایما اس5 اعلام شد
۱۰:۵۸ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

زمان تحویل کراس اوور هایما اس5 اعلام شد

پرشین خودرو: با توجه به استقبال بی نظیر مشتریان از طرح پیش فروش هایما5S ، ظرفیت پیش بینی شده برای این خودرو با موعد تحویل دی تا اسفند 96 در همان ساعات اولیه تكمیل شد.

به گزارش پرشین خودرو، مصطفی خان کرمی معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو گفت: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور جلب رضایت و خواست مشتریان و تامین بخش بزرگ تری از بازار محصولات كراس اوور، در روز یكشنبه 2 مهرماه 96 در شهر مقدس مشهد محصول هایما 5S را به بازار و مشتریان معرفی و همزمان پیش فروش آن را آغاز کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینكه این خودرو نسبت به خودروهای رقبا دارای نقاط قوت و متمایزی همچون دارا بودن موتور پرتوان ، امكانات و تجهیزاتی مانند صندلی برقی راننده و سرنشین ، دوربین 360 درجه و ... است این استقبال پیش بینی وتمهیدات و هماهنگی های لازم از قبل مهیا شده بود ولیكن با توجه به محدودیت تعداد عرضه شده ، مشتریان زیادی موفق به ثبت نام نشدند كه شركت ایران خودرو با توجه به برنامه ریزی تولید در فرصتهای آتی سعی در ارائه مجدد شرایط فروش برای این خودرو خواهد داشت.

خان کرمی تصریح کرد: پس از عرضه محصول شاسی بلند هایما 7S توربوشارژ و استقبال مشتریان از این برند و محصول و با توجه به نیاز و تقاضای مشتریان در بخش محصولات كراس اوور، گروه صنعتی ایران خودرو محصول جدید هایما 5S را به بازار معرفی كرد. این محصول در سایت ایران خودرو خراسان به تولید خواهد رسید و طبق برنامه از دی ماه 96 وارد بازار خواهد شد.

برمبنای این گزارش، هایما 5S، محصولی است كه در سطح جهانی با نام كامپكت كراس اوور (Compact over Cross) شناخته می شود. این خودرو در سال 2015 در نمایشگاه گوانگ ژو برنده جایزه سالانه بهترین SUV شهری شده و همچنین 5 ستاره ایمنی را دریافت كرده است.

علاقمندان و متقاضیان محترم می توانند برای آشنایی بیشتر با این محصول و اطلاع از شرایط ثبت نام آتی به سایت فروش اینترنتی محصولات شركت ایران خودرو به آدرس https://esale.ikco.ir یا نمایندگی های مجاز در سراسر كشور مراجعه نمایند.

در این لینک می توانید گزارش تصویری کامل از رونمایی هایما اس5 را مشاهده نمایید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!