چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۲ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
«کاروان مهر» ایساکو به مناطق محروم می رود+جزئیات
۱۲:۳۲ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

«کاروان مهر» ایساکو به مناطق محروم می رود+جزئیات

پرشین خودرو: شرکت ایساکو، همزمان با بازگشایی مدارس و ایام عزاداری سالار شهیدان، با مشارکت کارکنان و شبکه خدمات و نمایندگی های خود، تعدادی وسیله گرمایشی به مدارس مناطق سردسیر کشور ارسال کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو(ایساکو) در راستای مسئولیت های اجتماعی خود کمپین «کاروان مهر» را در دو فاز اجرا می کند. در فاز نخست اجرای این کمپین کامیونت های حاوی وسائل گرمایشی این شرکت راهی مناطق محروم کشور شد.
براساس این گزارش، در کمپین کاروان مهر چندین دستگاه وسیله گرمایشی در اختیار مدارس کم‌ بهره از امکانات به خصوص استان‌های سردسیر، قرار خواهد گرفت. اجرای فاز اول این طرح در ماه محرم و فاز دوم آن در ایام اربعین حسینی برنامه‌ریزی شده است.

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساکو) همزمان با اعزام این کاروان گفت: اجرای کمپین کاروان مهر در شرکت ایساکو در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت صورت گرفته است.

سیدرضا حسینی اظهار داشت: همزمان شدن اجرای این کمپین با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و یاران باوفای ایشان، به برکت این اقدام خواهد افزود و ان شاالله فاز دوم این کمپین را نیز در اربعین شهادت امام حسین (ع) اجرا خواهیم کرد.

اولین محموله این کمپین امروز(سه شنبه 11 مهرماه جاری) همزمان با سومین روز شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش به مقصد ارسال شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایساکو
نظر بینندگان
!
!
!