چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۴:۵۵ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
معرفی برترین شاسی بلند توسط ISQI
۱۴:۵۵ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
اجاره خودرو

معرفی برترین شاسی بلند توسط ISQI

پرشین خودرو: در جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برترین خودروها با توجه به شاخص IQS معرفی شده اند. شاخص IQS یعنی مطالعه کیفیت اولیه خودروها و تعداد عیوب مشاهده شده در سه ماهه اول مالکیت توسط مالک خودرو، که با توجه به معیارهای مختلفی ارزیابی، بررسی و اندازه گیری می شود. در بسیاری از خودروهای بی کیفیت صفر کیلومتر شاهد بروز مشکلات مختلفی در همان سه ماهه اول استفاده هستیم که باعث دلسردی مالکین از برند می شود.

به گزارش پرشین خودرو، نتایج این مطالعه و بررسی تأثیر بسیار زیادی در تصمیم گیری نهایی مشتریان جهت خرید خودروی مورد نظر دارد. زیرا مشتریان با مطالعه گزارش IQS می توانند خودروهای با کیفیت را به خوبی شناسایی کنند و جهت انتخاب نهایی خود گزینه های بهتری در پیش روی داشته باشند.

نکته حائز اهمیت در این مطالعه، مصاحبه با ۳۱۰۰۰ مالک از خودروهای جدید می باشد که تعداد ایرادات و مشکلات خودروهایشان در سه ماهه اول مالکیت اندازه گیری شده است. در این مطالعه تویوتا کمری با کسب ۵۲ امتیاز عنوان برترین خودروی سدان را کسب کرد. همچنین لکسوس NX300 نیز برترین خودروی شاسی بلند در این مطالعه معرفی شده است.

برای کسب اطلاع بیشتر از خودروهای تویوتا در ایران به پورتال نماینده انحصاری تویوتا در ایران مراجعه نمایید.

برچسب ها:
ایرتویاتویوتا
نظر بینندگان
!
!
!