دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
واژگونی وانت نیسان برروی  خودرو سواری
۱۶:۵۵ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
اجاره خودرو

واژگونی وانت نیسان برروی خودرو سواری

پرشین خودرو: یکدستگاه وانت نیسان حامل ضایعات آهن به هنگام حرکت در جاده خاوران پس از برخورد با دو خودرو درکنار خیابان، بر روی خودرو سواری واژگون شد.

به گزارش پرشین خودرو، با تماس شاهدین ماجرا با سامانه ۱۲۵ و اعلام وقوع این حادثه رانندگی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله ساعت ۱۵:۵۰ دقیقه بعدازظهر آتش نشانان ایستگاه ۶۶ به همراه تیم نجات ۱۵ این سازمان را به مسیرغرب به شرق جاده خاوران، بعد از دوربرگردان قیامدشت روانه کرد.

محمد ناطقی فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره این حادثه گفت: یک دستگاه نیسان کمپرسی حامل ضایعات آهن به هنگام حرکت در مسیر غرب به شرق جاده خاوران به دلیل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شد و پس از برخورد با دو دستگاه خودروسواری پژو و پراید که در کنار خیابان پارک شده بودند، بر روی یک دستگاه خودرو پراید واژگون شده و از حرکت باز ایستاد.

وی با اشاره به این که راننده نیسان قبل از رسیدن امدادگران با کمک حاضرین در محل از داخل نیسان خارج شده بود، افزود: آتش نشانان و نجاتگران بلافاصله با قطع برق هر دو خودروی حادثه دیده و همچنین جلوگیری از نشت بنزین آنها، محل حادثه را با کشیدن یکرشته لوله آبدهی کاملا ایمن کردند تا در صورت بروز هرگونه آتش سوزی از گسترش آتش پیشگیری کنند.

این فرمانده آتش نشانی در ادامه گفت: پس از حضور عوامل راهور و جرثقیل در محل حادثه، خودروها به حاشیه امن جاده و سپس به پارکینگ انتقال یافتند.

وی اعلام کرد: با توجه به این که خودروهای سواری بدون سرنشین بودندخوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت و همچنین به راننده نیسان هم آسیب جانی نرسید. علت این حادثه رانندگی هم اکنون از سوی پلیس راهور در دست بررسی است.

برچسب ها:
سانحه تصادف
نظر بینندگان
!
!
!