دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
اعضای كمیسیون صنایع مجلس از ایران خودرو كرمانشاه بازدید کردند
۱۶:۱۱ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
/گزارش خبری/

اعضای كمیسیون صنایع مجلس از ایران خودرو كرمانشاه بازدید کردند

پرشین خودرو: اعضای كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از خط تولید این شركت در كرمانشاه بازدید كردند.

به گزارش پرشین خودرو، رییس و اعضای كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در این بازدید، از نزدیك با توانمندی و امكانات شركت ایران خودرو كرمانشاه آشنا شدند.
در این بازدید مدیرعامل ایران خودرو كرمانشاه ضمن ارائه گزارشی از شرایط فعلی و برنامه های آینده این شركت، به پرسش های نمایندگان خانه ملت پاسخ گفت.
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با حضور مهندس هاشم یکه زارع، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو به بررسی شرایط فعلی صنعت خودرو و راه های ارتقا و حمایت از آن پرداختند و سپس از خطوط تولید ایران خودرو کرمانشاه بازدید کردند.
گفتنی است کارخانه ایران خودرو کرمانشاه با ظرفیت اسمی سالانه تولید ۳۰ هزار دستگاه و در دو شیفت كاری باهدف توسعه صادرات مرداد ماه سال جاری با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری افتتاح شد.در فاز نخست این ‌کارخانه و در یک شیفت کاری، سالانه ۱۵هزار دستگاه پژو پارس تولید می شود که این میزان در دوشیفت کاری به سالانه ۳۰ هزار دستگاه افزایش خواهد یافت.

برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!