یكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۸ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
 روزانه ۱۵ هزار تخلف به صورت هوشمند ثبت می شود
۱۴:۴۸ | ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
اجاره خودرو

روزانه ۱۵ هزار تخلف به صورت هوشمند ثبت می شود

رشین خودرو: معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: با افتتاح ۳۵ مرکز مانیتورینگ در سراسر کشور، روزانه ۱۵هزار تخلف به صورت هوشمند ثبت می شود.

به گزارش پرشین خودرو، شهرام آدم‌نژاد در مراسم افتتاح ۳۵ مرکز مانیتورینگ سراسری در پلیس راهور افزود: ۹۰ درصد از رفت وآمدها در کشور در حوزه جاده ای صورت می گیرد. امروز ایران جزو یکی از کشورهای پیشرفته سیستماتیک محسوب می شود و اگر آمار فوتی تصادفات راهنمایی و رانندگی را کاهش دهیم، به دلیل کنترل های بالایی که در حوزه رفت وآمد انجام شده به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته معرفی خواهیم شد.

وی افزود: طبق مطالعات انجام شده رفتار رانندگان در جاده ها بهتر شده است و خوشبختانه برای اولین بار توانستیم سرعت های غیرمجاز را کنترل کنیم.

آدم‌نژاد با اعلام اینکه در کشور ایران طبیعی است که با روش های قدیمی نمی توان رفت و آمدها را کنترل کرد افزود: استفاده از تجهیزات به روز و کنترل های آنلاین یکی از بهترین موارد رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و همچنین قوانین بازدارنده است.

وی گفت: همه ما به این باور رسیده ایم که باید از روش های جدید استفاده کنیم. با وجود اینکه نصب دوربین ها کاری سخت و هزینه‌بر است، طبق مطالعات انجام شده هر جا دوربین نصب شده، رفتار رانندگان قانونمندتر بوده است.

معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با پلیس راهور گفت: همزمان با دهه فجر امسال ۲۵ پاسگاه پلیس راه در جاده های کشور افتتاح خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیس راهور
نظر بینندگان
!
!
!