دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
سه‌شنبه های بدون خودرو در یزد پررنگ‌تر اجرا می شود
۱۱:۴۰ | ۱۳۹۶/۰۷/۲۱

سه‌شنبه های بدون خودرو در یزد پررنگ‌تر اجرا می شود

پرشین خودرو:شهردار یزد با اشاره به اینکه در راستای توسعه ورزش همگانی طرح سه شنبه های بدون خودرو مدتهاست که در یزد اجرا می شود، گفت: این طرح در هفته آتی پررنگ‌تر اجرا خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو،مهدی جمالی نژاد صبح امروز در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در پارک بزرگ شهر برگزار شد، اظهار داشت: در سند توسعه ورزش شهرها، ورزش به دو بخش قهرمانی و همگانی تقسیم شده که شهرداری ها در توسعه ورزش همگانی نقش مهمی دارند.

وی عنوان کرد: در یزد مردم به خوبی از ورزش همگانی استقبال کرده اند و طرح های متعددی نیز به اجرا درآمده است.

جمالی نژاد از جمله این طرح ها به سه شنبه های بدون خودرو اشاره کرد و بیان داشت: از این طرح حمایت می کنیم و در هفته آتی بسیار پررنگتر اجرا خواهد شد.

شهردار یزد همچنین با اشاره به اینکه یزد زمانی شهر دوچرخه ها بوده است، افزود: دوچرخه سواری پنجشنبه ها نیز از این پس اجرا خواهد شد و شرایطی فراهم می شود که همشهریان یزدی با دوچرخه تردد کنند.

وی تاکید کرد: در تلاشیم زیرساختهای ورزشی شهر را توسعه دهیم و ایستگاه ها و ورزش ها را برای ورزش بیشتر فعال کنیم.

فرصت به دست آمده در راستای توسعه ورزش همگانی باید مورد استفاده قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد نیز در این مراسم با تبریک هفته نیروی انتظامی، از دست اندرکاران برپایی مراسم پیاده روی خانوادگی قدردانی کرد.

محمدعلی طالبی بیان کرد: امیدواریم با کمک دستگاه های مختلف امکانی که برای توسعه ورزش همگانی به وجود آمده، در راستای گسترش این ورزش‌ مورد استفاده قرار گیرد.

وی اظهار امیدواری کرد: بتوانیم روزها و سالهای آینده را شاهد نشاط بیشتر مردم یزد در سایه توسعه ورزشهای همگانی باشیم.

برچسب ها:
یزد
نظر بینندگان
!
!
!