سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۸ | ۱۳۹۰/۰۹/۱۹
مهم ترین تصادفات جاده ای روز گذشته
۱۱:۵۸ | ۱۳۹۰/۰۹/۱۹
اجاره خودرو

مهم ترین تصادفات جاده ای روز گذشته

پرشین خودرو: معاون عملیات ترافیکی پلیس راه کشور گفت: 40 درصد تصادفات جاده ای 24 ساعت گذشته به واژگونی خودرو منجر شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ اسفندیاری به مهم ترین علل تصادفات جاده ای24 ساعت گذشته اشاره کرد وافزود: در این مدت30 درصد تصادفات به علت بی توجهی به جلو، 23 درصد به علت تخطی از سرعت مطمئن، 16 درصد به علت انحراف به چپ خودروها، هفت درصد به علت رعایت نکردن حق تقدم و 6 درصد نیز به علت خستگی و خواب آلودگی رانندگان رخ داده است.

وی گفت: علت 18 درصد تصادفات جاده ای نیز دیگر عوامل رانندگی گزارش شده است.

سرهنگ اسفندیاری افزود: همچنین در شب و روز گذشته برخورد وسائل نقلیه باعابران پیاده هشت درصد تصادفات جاده ای را به خود اختصاص داد.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راه کشور در ادامه به مهم ترین تصادفات جاده ای 24 ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: دراستان آذربایجان شرقی در جاده تبریز - آذرشهر راه فرعی جزیره اسلامی، یک دستگاه پراید با یک دستگاه پیکان برخورد کرد که در این حادثه دو نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند.

وی افزود: علت این حادثه انحراف به چپ پیکان گزارش شده است.

سرهنگ اسفندیاری گفت: همچنین در استان لرستان کیلومتر40 جاده پل دختر - اندیمشک، یک دستگاه پراید با یک دستگاه پژو 405 برخورد کرد که بر اثر آن یک نفر فوت کرد و هفت نفر مجروح شدند.

وی افزود: علت این حادثه تجاوز به چپ پراید بوده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!