چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
ارائه خدمات مناسب در فروش «استپ وی» با افزایش زیرساخت فروش اینترنتی
۱۹:۵۷ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/معاون فروش سایپا مطرح کرد:

ارائه خدمات مناسب در فروش «استپ وی» با افزایش زیرساخت فروش اینترنتی

پرشین خودرو: معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: در روند ثبت نام خودرو ساندرو استپ وی سایپا با ظرفیت سازی زیرساخت های IT، قابلیت ثبت نام را افزایش داد و این فرآیند به خوبی پاسخگوی حضور متقاضیان بود.

به گزارش پرشین خودرو، هرچند به دلیل مشکلات ناشی از سیستم شاپرک و درگاه بانکی، شاهد تشکیل صف در پرداخت وجه بودیم اما در نهایت، سیستم فروش انتخاب شده در بهترین شرایط و بدون کوچکترین کندی و توقف (که در دفعات قبلی شاهد آن بودیم) فرآیند خرید را برای متقاضیان تسهیل کرد.
رضا تقی زاده، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا، بابیان مطلب فوق گفت: پیرو اعلام آغاز شرایط پیش فروش خودرو ساندرو استپ وی از ساعت 11 روز دوشنبه 96.8.1، بار دیگر شاهد استقبال گسترده هموطنان از این محصول پرمتقاضی گروه سایپا بودیم. به طوری که نیم ساعت قبل از فعال شدن شرایط فروش، 15 هزار نفر در صف خرید این خودرو در وب سایت گروه خودروسازی سایپا حضور داشتند که این تعداد در ساعت 11 به بیش از 60 هزار نفر رسید.
وی افزود: با توجه به پیش بینی چنین استقبال گسترده ای از خودرو ساندرو استپ وی، گروه سایپا با ظرفیت سازی زیرساخت های IT، قابلیت ثبت نام بالغ بر 50 هزار نفر را ایجاد کرده بود و این فرآیند به خوبی پاسخگوی حضور متقاضیان بود؛ به صورتی که در هر دقیقه 80 متقاضی تمامی فرآیند ثبت نام را طی می کرد.
تقی زاده گفت: تاکنون 6735 نفر ثبت نام خود را کامل کرده اند و ظرفیت ثبت نام در حال اتمام است.
معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا تصریح کرد: به جهت جلوگیری از دلال بازی و با هدف شناسایی مشتریان واقعی، در این روش برای هر کدملی، یک ثبت نام در نظر گرفته شده و خریداران دوره های پیش، امکان ثبت نام مجدد نداشته اند؛ ضمن اینکه امکان صلح به طور کامل ممنوع بوده و هیچکدام از همکاران سایپا، حق ثبت نام از سیستم فروش را ندارند.
وی افزود: گروه خودروسازی سایپا از استقبال گسترده هموطنان عزیز که همواره همراه و پشتیبان صنعت خودروی کشور بوده اند تشکر و قدردانی نموده و از داشتن چنین سرمایه عظیمی به خود می بالد.

نظر بینندگان
حسین
vote
۲
vote
۱۳۹۶/۰۸/۰۱
والا من سر ساعت 11 وارد شدم و ساعت 11.03.26 وجه 27 م ت از کارتم کم شد و هنگام انتخاب نمایندگی همع نمایندگی ها را میزد ظرفیت تکمیل شده مگع میشه مگع داریم
!
!
!