دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۸ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
نبایدبار حمل و نقل هوایی به دوش دولت باشد
۱۵:۱۸ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
اجاره خودرو
معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

نبایدبار حمل و نقل هوایی به دوش دولت باشد

پرشین خودرو: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: مجلس و دولت قانع شده‌اند که چرخه حمل و نقل هوایی باید با اتکاء به خود، به چرخش درآید و بار آن به دوش دولت نباشد،صنعت حمل و نقل هوایی هم متعهد به اجرای قوانین و مقررات داخلی و هم متعهد به الزامات و قوانین و مقررات بین المللی است.

به گزارش پرشین خودرو، به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، علی عابدزاده گفت: در حال حاضر کشور در بخش زیرساخت‌ها توسعه یافته؛ اما بهره‌برداری از این زیرساخت‌ها همچنان محدود است.

وی با تاکید بر اینکه باید با نگاه به توسعه شهروندمحور، در صنعت حرکت کنیم، تصریح کرد: روابط عمومی ها برای توسعه ارتباط بین مردم باید از تمامی ظرفیت ها به بهترین شکل استفاده کنند.

عابدزاده با تاکید بر اینکه در سال های اخیر اتفاقات خوبی در بخش حمل و نقل هوایی روی داده است، گفت: در طول سال های اخیر توانستیم مجلس و دولت را قانع کنیم که چرخه حمل و نقل هوایی با اتکا به خود به چرخش درآید و نباید بار آن بر دوش دولت باشد؛ به نحوی که به لحاظ اقتصادی، بتواند خودش را اداره کند که خوشبختانه این امر محقق شد.

وی با بیان اینکه ساختار سازمان هواپیمایی کشوری بسیار متفاوت و ویژه است، افزود: صنعت حمل و نقل هوایی هم متعهد به اجرای قوانین و مقررات داخلی و هم متعهد به الزامات و قوانین و مقررات بین المللی است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: سازمان در همه موارد خود را مسئول پاسخگویی به انتقادات دانسته و روابط عمومی نیز موظف به تعامل با اصحاب رسانه بوده و به همین منظور و به لحاظ هدف مشترک خدمت به مردم بوده است.

در ادامه این نشست، رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری نیز گفت: محورهایی چون شناخت و اطلاع از جایگاه مجموعه، قدرت استدلال و ارتباط نزدیک با تصمیم گیران و یا مدیران عالی رتبه و باور مسئولان و اعتقاد آنها به روابط عمومی از جمله شاخصه های مهمی است که در جهت تعقیب اهداف بسیار تعیین کننده است،همچنین شفاف سازی و استفاده از مهارتهای ارتباطی و کلامی با مردم به خصوص در مواقع بروز مشکلات احتمالی می تواند همکاری مردم در رفع مشکلات را تا اندازه قابل توجهی در پی داشته باشد.

وی همچنین اظهار داشت: اگر به این باور برسیم که اصحاب رسانه بهترین افراد مورد مشورت در چگونگی پیشبرد اهداف اطلاع رسانی هستند و اینکه حوزه نفوذ آنها افکار عمومی است بنابراین هیچگاه آنها را در برابر سازمان یا شرکت ها فرض نکرده و با استفاده از تریبون هایی که در اختیار دارند می توان راه رشد و توسعه صنعت را بهتر از گذشته هموارتر کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین گفت: روابط عمومی در انزوا و بی تحرک و منفک از رسانه ها نه در مجموعه خود جایگاهی خواهد داشت و نه نزد مردم، مضافا به اینکه هزینه های سنگین ناکارآمدی مدیران و اتلاف زحمات به بدنه کارشناسی دستگاهها را نیز در اذهان تقویت می کند.

جعفرزاده تصریح کرد: اطلاع رسانی صحیح و شفاف در مواقع بروز مشکلات احتمالی، همکاری و همراهی مردم را در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه فضای اصلی و زمینه های فراهم شده برای اجرای طرح های بزرگ در بخش حمل و نقل هوایی مرهون همکاری و همت رسانه ها بوده است، افزود: درک انتظار مردم از دستگاه های اجرایی و نوع پاسخگویی به چنین انتظاری جزء یکی از مهم ترین وظایف روابط عمومی ها به شمار می رود که بی تردید بدون در نظر گرفتن این رکن غیرقابل انکار چون رسانه ها میسر نخواهد بود.

گفتنی است در این جلسه سرپرست روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، مدیر روابط عمومی فرودگاه های بین المللی امام خمینی (ره) و مهرآباد و شرکت های هواپیمایی نیز نقطه نظرات خود را مطرح و اعلام آمادگی کردند تا در این ایام تا آخرین پرواز بازگشت اربعین حسینی از تمامی امکانات موجود جهت جلب رضایت مردم حضور پررنگ داشته و حساسیت لازم را به خرج دهند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!