چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۰ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
شارژ بی سیم آیفون در بسیاری ازخودروهای جدید
۱۱:۴۰ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
اجاره خودرو

شارژ بی سیم آیفون در بسیاری ازخودروهای جدید

پرشین خودرو:با عرضه آیفون ۸ و آیفون ایکس امکان شارژ بی سیم این گوشی ها در بسیاری از خودروهای جدید به وجود آمده و اپل فهرست کاملی از این خودروها را اعلام کرده است.

به گزارش پرشین خودرو،  به نقل از انگجت، فهرست یادشده از آدرس https://support.apple.com/en-us/HT۲۰۸۱۴۸ در دسترس بوده و خودروهایی را دربر می گیرد که از استاندارد شارژ بی سیم Qi پشتیبانی می کنند.

در حالی که فهرست یادشده تمامی تولیدات امسال شرکت های خودروسازی آئودی، بی ام و، کرایسلر، فورد، هوندا، مرسدس بنز، تویوتا، فولکس واگن، ولوو، سیتروئن، پژو، اپول و Vauxhall را در برمی گیرد، اما شامل همه خودروهای تولیدی شرکت آمریکایی جنرال موتورز نمی شود و این امر باعث ناراحتی بسیاری از آمریکایی ها شده است.

بنا بر اعلام اپل تنها برخی مدل های تولیدات جنرال موتورز شامل Chevy Bolt و هشت مدل دیگر که عمدتا کامیون و خودروهای شاسی بلند هستند، قابلیت شارژ بی سیم آیفون را دارند. از جمله این مدل ها می توان به Yukon، Sierra، Tahoe، Silverado، Suburban، Escalade و Enclave اشاره کرد.

علاوه بر شرکت اپل که دارای استاندارد شارژ بی سیم اختصاصی خود است، برخی شرکت های دیگر سازنده گوشی های هوشمند مانند سامسونگ هم در حال ابداع استانداردهای متفاوتی در این زمینه هستند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
خودروسازاناپل
نظر بینندگان
!
!
!