پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
پلتفرم جدید ایران خودرو با هدف صادرات ساخته می شود
۱۵:۴۱ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
اجاره خودرو
در نخستین نشست سازندگان پلتفرم جدید ایران خودرو مطرح شد؛

پلتفرم جدید ایران خودرو با هدف صادرات ساخته می شود

پرشین خودرو: بازار ایران برای ورود سرمایه گذاران خارجی بهترین فرصت را ایجاد می کند و پس از برداشته شدن تحریم ها، اشتیاق خارجی ها برای سرمایه گذاری در این بازار افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو صبح امروز اولین نشست سازندگان پلتفرم جدید ایران خودرو در محل شرکت ساپکو و با حضور مدیران و متخصصان شرکت های فعال در این پروژه برگزار شد.

اولین سخنرانی خارجی این مراسم موزاکو مدیر مهندسی شرکت ایتالیایی Pininfarina بود.

وی ابتدا از اعتماد ایران خودرو به این مجموعه ایتالیایی تشکر کرد و افزود: طراحی پلت فرم برای ایران خودرو برای همه دست اندرکاران این پروژه می تواند یک فرصت تاریخی و خوب باشد.

موزاکو افزود: یکی از مهنمترین اتفاقاتی که باید در پلت فرم ایران خودرو رخ دهد، زیبایی در طراحی است زیرا خودرو طراحی آن نباید محدود به زمان باشد یعنی نباید با گذر زمان از یاد رفته و اهمیت خود را از دست دهد.

وی خاطرنشان کرد: از نگاه شرکت Pininfarina  طراحی یک خودرو باید دارای قابلیت های مختلف یباشد تا بتواند بازار را تحت الشعاع قرار دهد.

این مدیر عالی رتبه شرکت Pininfarina در مورد برنامه فعالیت های مجموعه خود گفت: تحقیقات برندینگ، طراحی داخلی و خارجی خودرو و ساخت مدل های فیزیکی از مهمترین فعالیت هایی است که ما انجام می دهیم.

وی در مورد ساخت پلتفرم ایران خودرو گفت: قرار است ما یک پلتفرم کامل بسازیم این یعنی تمام مسوولیت این پروژه با ماست و باید محصولی تولید کنیم که از نظر مصرف سوخت، کیفیت و رقابت پذیر بودن حرفی برای گفتن داشته باشد.

بازار ایران برای خودروسازان اهمیت زیادی دارد

در ادامه این نشست، سپهری قائم مقام مدیر عامل در طراحی پلتفرم و رییس مرکز تحقیقات ایران خودرو ضمن مهم دانستن بازار ایران برای سرمایه گذاران گفت: در کنار بازار داخلی، بازار خاص شرکت ایران خودرو که سهم خوبی را در اختیار دارد نیز بسیار مهم است.

 

 

وی ادامه داد: شواهد نشان می دهد که سرمایه گذاران به اهمیت بازر خودروی ایران و بازارایران خودرو پی برده اند و تمام تلاش خود را برای حضور در این دو بازار می کنند.

سپهری تصریح کرد: زیرساخت های عالی، منابع انسانی ارزان و مواد اولیه و خام قابل دسترسی مزیت هایی است که ایران نسبت به سایر کشورهای منطقه دارد.

وی بازار ایران را در فروش جزو بهترینهای جهان دانست و افزود: در گزارش اخیر ایران رتبه سیزدهم را در فروش دارد و در همین گزارش ایران در منطقه خاورمیانه رتبه نخست و حتی مقامی بالاتر از ترکیه را برای خود بدست آورده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!