شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
اوج تصادفات درون شهری ساعت ۱۶ تا ۲۰ و ۱۲ تا ۱۶ است
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
اجاره خودرو
رییس مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد؛

اوج تصادفات درون شهری ساعت ۱۶ تا ۲۰ و ۱۲ تا ۱۶ است

پرشین خودرو: رییس مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: در مهر ماه سال ٩٦،در معابر درون شهری کشور،از ساعت ١٦ تا ٢٠ و١٢ تا ١٦ نزدیک به ٢۵ درصد تصادفات، یعنی بیشترین تعداد اتفاق افتاده است.

به گزارش  پرشین خودرو، سرهنگ نادر رحمانی با اعلام این خبر گفت: این آمار در حالی است که از ساعت ٨ تا ١٢ نزدیک به ٢١ درصد تصادفات درون شهری رخ داده اند.

وی ادامه داد: همچنین طبق این آمار ساعتی که بعد از این بازه های زمانی بیشترین حجم تصادفات درون شهری را به خود اختصاص داده، ٢٠ تا ٢٤ (١٧ درصد) بوده است.

به گفته وی، بیشترین ساعت وقوع تصادفات مهر ماه در معابر برون شهری هم مانند معابر درون شهری، بازه بین ١٦ تا ٢٠ (٢٨ درصد) و پس از آن ساعت١٢ تا ١٦ (٢٤درصد) و ساعت ٨ تا ١٢( ١٨درصد) بوده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: سواری ها و موتورسیکلت ها در طول تیرماه سال ٩٦، بیشترین نقش را در حوادث داشته اند طوری که سواری ها نزدیک به ٥٥ درصد حوادث را رقم زده اند.

رحمانی افزود: همچنین طی تیرماه سال ٩٦،موتورسیکلت ها در ٣٢ درصد کل تصادفات نقش داشته اند.در تیرماه سال ٩٦، مسافربری های عمومی، با سهم نزدیک به ٩دهم درصد کمترین نقش را در تصادفات تیرماه امسال داشته اند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!