شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۰۲ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
اختلاف قیمت خودرو از کارخانه تا بازار!
۱۹:۰۲ | ۱۳۹۶/۰۸/۰۶
اجاره خودرو

اختلاف قیمت خودرو از کارخانه تا بازار!

پرشین خودرو: در بازار راکد خودرو اختلاف قیمت برخی خودروهای زیر ۴۰ میلیون عاملی شده تا مردم به امید سود بیشتر اقدام به خرید خودرو از کارخانه کنند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، خرید و فروش خودرو امروز بنا بر اعلام فعالان بازار همچنان راکد بوده است. در این میان کمبود نقدینگی مردم باعث شده تا آنها از طرح های فروش خودروسازان استقبال کرده و با مشقت بسیار اقدام به خرید خودرو کنند.

همچنین اختلاف قیمت برخی از خودروهای زیر 40 میلیون عاملی شده تا مردم به امید سود بیشتر اقدام به خرید خودرو از کارخانه کنند. این اختلاف قیمت‌ها در حالی به وجود آمده که بنا بر اعلام شورای رقابت با تعیین دستوری قیمت خودروهای زیر 40 میلیون بازار مدیریت شده و اختلاف قیمت‌ها به حداقل می‌رسد.

امروز در بازار خودرو سمند سورن با اختلاف 2.5 میلیون تومانی نسبت به کارخانه با قیمت 43 میلیون تومان، پژو پارس با اختلاف 2 میلیون تومانی 41 میلیون و 100 هزار تومان، پژو 207 دنده‌ای با اختلاف 1 میلیون و 900 هزار تومانی با قیمت 43 میلیون و 800 هزار تومان، پراید 111 با اختلاف 1 میلیون و 800 هزار تومانی با قیمت 23 میلیون و 600 هزار تومان و تندر 90 پارس خودرو با اختلاف 1 میلیون و 400 هزار تومانی 40 میلیون و 800 هزار تومان به فروش می رسد.

قیمت تعدادی از خودروهای در بازار امروز به شرح زیر است:

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!