شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۲ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
زائران اربعین حسینی از 50 درصد تخفیف خدمات بهره مند می شود
۱۴:۳۲ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
اجاره خودرو
مدیرعامل سایپایدک:

زائران اربعین حسینی از 50 درصد تخفیف خدمات بهره مند می شود

پرشین خودرو: مدیرعامل سایپایدك از ارائه خدمات گسترده به زائران عتبات عالیات در ایام منتهی به اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مهندس علیشاهی با اشاره به برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین، گفت: طرح ارائه خدمات ویژه سایپا به زائران سید الشهدا (ع) از 11 تا 23 آبان ماه به مدت دو هفته در مسیرهای منتهی به مرزهای غرب و جنوب غرب كشوراجرا می‌شود.
وی افزود: با توجه به تاكید ویژه دكتر جمالی مدیرعامل گروه سایپا مبنی بر ارائه خدمات ویژه و گسترده به زائران محترم و با در نظر گرفتن حضور میلیونی هموطنان در مراسم اربعین حسینی و حجم بالای تردد زائران در جاده‌ها و مسیرهای منتهی به مرزهای مهران، قصر شیرین، شلمچه و چزابه (بستان)، 15 نمایندگی منتخب طرح اربعین سایپا به طور ویژه در استانهای كرمانشاه، ‌ایلام و خوزستان از ساعت 8 تا 24 با امكانات و تجهیزات كامل تعمیراتی آماده خدمت‌رسانی به زائران و مشتریان محصولات گروه سایپا هستند. همچنین نمایندگی‌های سایپا در استانهای كرمانشاه، ایلام، كردستان، خوزستان، اصفهان، لرستان، قم، مركزی و چهارمحال و بختیاری آمادگی دارند تا به زائران محترم خدمات ارائه دهند. در شهرستان آبادان و مرز شلمچه نیز نمایندگی‌های سایپا آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می‌باشند.
مدیرعامل سایپایدك ادامه داد: زائران محترمی كه برای دریافت خدمات به نمایندگی‌های سایپا مراجعه می‌كنند از 50 درصد تخفیف در ارائه خدمات بجز صافكاری و نقاشی بهر‌ه‌مند می‌شوند.
علیشاهی گفت: كلیه قطعات مورد نیاز با بسته‌بندی ویژه به نمایندگی‌های حاضر در طرح ارسال شده است.
مدیرعامل سایپایدك همچنین از استقرار پایگاههای خدمات تعمیراتی در مناطق مرزی قصر شیرین، مهران و چزابه (بستان) خبر داد و گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر به زائران محترم، در مناطق مرزی جایگاه ارائه خدمات در نظر گرفته شده و تعمیركاران مجرب سایپایدك در روزهای یاد شده به ارائه خدمات خواهند پرداخت ضمن اینكه كلیه تجهیزات لازم در این پایگاهها نصب می‌شود.
علیشاهی در ادامه افزود: به منظور رفاه حال مشتریان گروه سایپا، سایپایدك نسبت به تهیه توزیع زائر كارت اقدام می‌نماید كه مشتریان محترم می‌توانند این كارت را از پلیس راهنمایی و رانندگی، نمایندگی‌های سایپا و پایگاههای امداد خودرو سایپا دریافت نمایند و از خدمات امدادی حمل و نقل رایگان خودرو در صورت بروز نقص فنی یا تصادف بهره‌مند شوند.
وی گفت: گروه سایپا با 174 نفر امدادگر و 87 ناوگان امدادی در سه استان كرمانشاه، ایلام، خوزستان و مسیرهای منتهی به مرز در خدمت زائران محترم خواهند بود. علاوه بر ناوگان امدادی سراسری، 48 پایگاه ویژه در مسیرهای منتهی به مرز عراق مستقر می‌شوند.
وی تاكید كرد: با توجه به پیش‌بینی سفر تعداد زیادی از هموطنان با خودروهای شخصی به سمت مناطق مرزی، لازم است مشتریان محترم در صورت نیاز به دریافت خدمات ویژه گروه سایپا مدارك سفر به عراق را نیز همراه داشته باشند و به منظور اطمینان از وضعیت خودرو، قبل از آغاز سفر نسبت به بازدید فنی خودرو در نمایندگی‌های مجازگروه خودروسازی سایپا اقدام كنند و در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی، با شماره 096550 تماس حاصل نمایند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا یدک
نظر بینندگان
!
!
!