شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۴ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۴
افزایش رتبه رضایت مشتریان سایپا مرهون تلاش نمایندگی‌ها
۱۳:۳۴ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۴
اجاره خودرو
مدیرعامل سایپایدک مطرح کرد:

افزایش رتبه رضایت مشتریان سایپا مرهون تلاش نمایندگی‌ها

پرشین خودرو: مدیرعامل سایپایدک گفت: افزایش رتبه رضایت مشتری سایپایدک در کمتر از یک سال از رتبه 12 به 7 مرهون حمایت‌های مدیرعامل گروه، همت مدیران وکارکنان نمایندگی‌های سایپا است.

به گزارش پرشین خودرو، مهندس علیشاهی در جمع نمایندگی‌های استان هرمزگان گفت: در حال حاضر به 10 برند و 31 مدل خودرو، خدمت ارائه می‌شود که در نوع خود آماری بی بدیل است و در واقع هیچ شرکت خدمات پس از فروشی در کشور فعالیتی به این گستردگی ندارد. همچنین تاکنون به صورت میانگین، روزانه 9،000 مشتری از شبکه خدمات پس از فروش خدمات دریافت می کند که با توجه به این طیف گسترده خودروها و تنوع مشتریان، بدون همکاری و فرصت آفرینی نمایندگان و شبکه خدمات پس از فروش این افزایش رتبه رضایتمندی مشتریان امکان پذیر نبوده است.
علیشاهی با اشاره به افزایش رضایت مشتریان از شبکه نمایندگی در شش ماه اول سال 96، گفت: این افزایش رضایت با توجه به توانمندی های بالقوه ای که در نمایندگی های سایپا وجود دارد کافی نیست چرا که سطح انتظارات به حق مشتریان صنعت خودرو بیش از پیش افزایش یافته است؛ لذا می بایست تلاش مضاعفی از سوی ستاد و شبکه انجام شود.
مدیرعامل سایپا یدک افزود: با حمایت های مدیرعامل محترم گروه سایپا تعامل خوب و مثبتی بین مجموعه سایپا و نمایندگی‌ها برقرار شده است. به این ترتیب تعامل با مشتریان تعیین کننده است و ما بر همین مبنا برنامه‌های خدمات پس از فروش را تدوین می‌کنیم.
وی در ادامه افزود: وضعیت نمایندگی ها براساس رتبه بندی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در چهار گروه دسته بندی شده است که در مدت باقی مانده تا پایان سال 96 قطعاً رتبه 4 در بین شبکه نمایندگی های سایپا نخواهیم داشت چرا که با تدوین و اجرای اقدامات اصلاحی توسط شبکه و حمایت‌های ستاد، این نمایندگی ها ارتقاء خواهند یافت.
مدیرعامل سایپا یدک با اشاره به لزوم رفتار کریمانه با مشتریان در نمایندگی‌ها، افزود: این موضوع باید جزء وظایف اصلی نمایندگی ها قرار گیرد و مواردی چون مدت زمان پذیرش مشتری، رفتار و برخورد کارکنان تعمیرگاه، نحوه نوبت دهی، توضیحات ارائه شده در زمان ترخیص خودرو و جاری سازی رفتار کریمانه در جهت رضایت مندی بیشتر مشتریان در دستور کار نمایندگی ها قرار گیرد و این اقدامات باعث ارتقاء جایگاه گروه سایپا نزد مشتریان خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!