دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۲ | ۱۳۹۰/۰۹/۲۴
مهلت یک روزه متقاضیان طرح ترافیک
۱۱:۰۲ | ۱۳۹۰/۰۹/۲۴
اجاره خودرو

مهلت یک روزه متقاضیان طرح ترافیک

پرشین خودرو: معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: افراد حقوقی سهمیه بگیر تنها تا 25 آذرماه مهلت دارند نسبت به واریز وجوه الحساب طرح ترافیک اقدام کنند زیرا پس از اتمام مهلت فوق در صورت واریز نکردن ناگزیر به جایگزینی سهمیه آنها هستیم.

به گزارش «پرشین خودرو»، وحید نوروزی با بیان این که افراد حقوقی سهمیه بگیر هم تنها تا 25 آذرماه مهلت دارند نسبت به واریز وجوه الحساب طرح ترافیک اقدام کنند، گفت: پس از اتمام مهلت فوق در صورت عدم واریز ناگزیر به جایگزینی سهمیه آنها هستیم.

وی با بیان این که سهمیه آرم طرح ترافیک سال 91 ، 98 هزار و 200 فقره بوده و افزایش نمی یابد، گفت: این در حالی است که در سال گذشته نیز جانبازان، ‌ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا حدود 7هزار آرم، خبرنگاران حدود 5 هزار و 683 فقره آرم، بیماران خاص دوهزار و 400 فقره،‌ اتحادیه‌های حمل‌ونقل اعم از آژانس‌ها،‌ وانت بارها، مینی‌بوس‌ها، اتوبوس‌ها،‌ کامیونت‌ها،‌ خودروهای سرویس شهر و... حدود 17 هزار آرم، خودروهای دولتی اعم از پلاک شخصی و پلاک قرمز حدود 9 هزار آرم، افراد حقیقی حدود 33 هزار آرم و شرکتها خصوصی و سازمانها حدود 23هزار فقره آرم طرح ترافیک دریافت کردند.

معاون اجرایی سازمان حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه بیش از 60 هزار متقاضی حقیقی و حقوقی دریافت آرم طرح ترافیک در سایت شهرداری تهران ثبت نام کردند، به مهر گفت: از این میزان ثبت نام شده تنها به 25 هزار متقاضی واجد شرایط آرم طرح ترافیک تعلق می گیرد.

نوروزی با اشاره به فروش آرم های روزانه و هفتگی ورود طرح ترافیک گفت: سقف فروش آرم های روزانه و هفتگی سال91 همانند سال گذشته 10 هزار فقره است و هم اکنون متقاضیان دریافت آرم های روزانه و هفتگی می توانند با مراجعه به سایت شهرداری تهران و ارایه مشخصات نسبت به پیش خرید آرم روزانه اقدام کنند. همچنین در مبادی ورودی محدوده طرح ترافیک نیروی انسانی فروش کارت های روزانه مستقرند و شهروندان می توانند کارت های روزانه را با نرخ مصوب شورای شهر دریافت کنند و با ارسال پیامکی حاوی کد کارت دریافتی شان، وارد محدوده طرح ترافیک و محدوده زوج و فرد شوند.

وی با بیان اینکه هم اکنون خودروهای بدون آرم در محدوده طرح ترافیک ساعتی 13 هزار تومان جریمه می شوند، گفت: پیش بینی می شود با اجرای قانون جدید اخذ جرایم رانندگی متقاضیان دریافت آرم طرح ترافیک روزانه و هفتگی افزایش یابد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!