سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۷:۲۳ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
پایش تصویری نوار مرزی توسط پهپادها
۰۷:۲۳ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
اجاره خودرو
فرمانده هواناجا خبر داد:

پایش تصویری نوار مرزی توسط پهپادها

پرشین خودرو: فرمانده هواناجا گفت: استفاده از 8 فروند پهپاد در پایش تصویری نوار مرزی مهران در کنار گشت‌های هوایی با بالگرد از اقدامات جدید هوا ناجا در ماموریت اربعین امسال است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از پایگاه خبری پلیس مستقر در مرز مهران، سردار خلبان حسین علی مستاجران فرمانده هواناجا اظهار داشت: امسال هواپیمایی با تجهیزات جدید و بهره برداری کامل از توان رزمی و عملیاتی خود کنار پلیس‌های تخصصی در خدمت زائران حسینی(ع) است.

وی در ادامه افزود: در مرز مهران هفت فروند بالگرد، هشت فروند پهپاد و یک فروند هواپیما استقرار یافته و به منظور تامین امنیت زائران در طول نوار مرزی و مسیرهای منتهی به شهر مهران ارائه خدمت می کنیم.

این مقام انتظامی با اشاره به 21 سورتی پرواز و 41 ساعت گشت هوایی توسط بالگردهای هواناجا در مرز مهران، تصریح کرد: در کنار گشت‌های هوایی با استفاده از هشت فروند پهپاد، پایش تصویری نوار مرزی و مسیر راهپیمایی زائران تا سالن پایانه در حال انجام است.

مسئول کمیته هوایی قرارگاه اربعین ناجا تاکید کرد: تمامی گشت‌های هوایی و پایش تصویری نوار مرزی و مسیر پیاده‌روی زائران در راستای افزایش احساس امنیت زوار است.

فرمانده هواپیمایی ناجا در پایان با بیان خلاقیت و توانمندی خلبانان هواناجا ،افزود: الحمدلله تاکنون هیچ مشکل و حادثه هوایی نداشتیم و بالگردهای ناجا توانایی پرواز در شرایط جوی ناپایدار و سخت را دارند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پهپاد
نظر بینندگان
!
!
!