یكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خدمات مترو برای برگزاری پیاده روی اربعین
۱۴:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
اجاره خودرو

خدمات مترو برای برگزاری پیاده روی اربعین

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران از ارائه خدمات به عزاداران و شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی اربعین پایتخت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، فرنوش نوبخت با تسلیت فرا رسیدن اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و ۷۲ تن از یاران باوفای ایشان اظهار کرد: متروی تهران در روز پنج‌شنبه ۱۸ آبان ماه، آماده ارائه خدمات حداکثری به عزاداران و شرکت‌کنندگان در پیاده روی اربعین تهران است.

وی با بیان اینکه ایستگاه‌های امام حسین (ع)، شهیدنواب صفوی، میدان شهدا و شهرری در مسیر این راهپیمایی قرار دارند، تصریح کرد: برنامه ریزی لازم برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان در این ایستگاه‌ها انجام شده و آمادگی برای اعزام قطار‌های فوق العاده وجود دارد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در ادامه با بیان اینکه خط یک مترو به دلیل نزدیکی به اماکن مذهبی مختلف در شهر تهران، معمولا در روز اربعین بیشترین مسافر را دارد، خاطر نشان کرد: در این روز با کاهش سرفاصله حرکت قطار‌ها در این خط، سرویس دهی به مسافران در ساعات پرتردد به حداکثر توان خواهد رسید.

گفتنی است؛ مراسم پیاده روی اربعین حسینی در تهران از ساعت ۷ صبح روز پنج‌شنبه ۱۸ آبان ماه از میدان امام حسین(ع) آغاز می‌شود که عزاداران پس از طی کردن مسیر ۱۷ کیلومتری هنگام نماز ظهر و عصر به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) می‌رسند.

برچسب ها:
مترو تهران
نظر بینندگان
!
!
!