چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۷ | ۱۳۹۰/۰۹/۲۵
بالاترین امتیاز خدمات فروش به ایران خودرو رسید
۱۰:۱۷ | ۱۳۹۰/۰۹/۲۵
اجاره خودرو

بالاترین امتیاز خدمات فروش به ایران خودرو رسید

پرشین خودرو: بالاترین امتیاز خدمات فروش در میان خودروسازان داخلی به ایران خودرو اختصاص یافت.

به گزارش «پرشین خودرو»، عبداله بابایی قائم مقام معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، با بیان این مطلب گفت: شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد، ایران خودرو را به عنوان بالاترین امتیاز در بخش رضایت مندی مشتریان از خدمات فروش خودروسازان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه از دو سال پیش ایران خودرو نهضت ارتقای کیفیت در تمامی حوزه های تولید، فروش و خدمات پس از فروش را برای افزایش رضایت مندی مشتریان در دستور کار خود قرار داده است، یادآور شد: ایران خودرو از سال 88 در تمامی حوزه های تولید، فروش و خدمات پس از فروش، اهداف کوتاه و بلند مدتی را در دستور کار خویش قرار داده که تا کنون دستاوردهای مهمی برای خودروسازی کشور حاصل شده است.

بابایی با اشاره به اینکه سال جاری در حوزه فروش، 45 پروژه تعریف شده که 30 پروژه آن کوتاه مدت و 15 پروژه آن بلند مدت است، افزود: بر اساس اهداف کیفیتی تعیین شده از سوی مدیر عامل شرکت ایران خودرو برای افزایش کیفیت خدمات فروش، در برنامه ریزی مدون، بیش از 30 پروژه کیفیت مختلف در چهار بخش اجرا شده، که ماحصل آن افزایش امتیاز ارزیابی خدمات فروش ایران خودرو از 635 در دوره قبلی به 645 در دوره جاری است، هم چنین این امتیاز نسبت به ارزیابی شش ماه ابتدایی سال 88 نیز بیش از 40 امتیاز افزایش یافته است.

مدیر ارتباطات گروه صنعتی ایران خودرو بیان کرد: چهار شاخص اصلی اطلاع رسانی و پاسخ گویی، توجه به خواست مشتری، هزینه و زمان صرف شده و شرایط تحویل خودرو از جمله شاخص های مهم شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد بوده که در قالب 18 خصوصیت، نظرات مشتریان جمع آوری و امتیاز بندی شد.

قائم مقام معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تاکید کرد: ایران خودرو برای تداوم موفقیت در خدمات فروش برای هر یک از 18 خصوصیت یاد شده برنامه ریزی مدونی تدوین و به اجرا در آورده است.

یادآور می شود: در این بررسی ها، خدمات فروش خودروهای سمند، پژو 206 و گراندویتارا، از نظر مشتریان سطح کیفی چهار ستاره را به دست آورده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!