دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تلویزیون تخصصی حمل‌‌ونقل در نمایشگاه بین‌المللی رونمایی می شود
۱۱:۱۵ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
iran zamin2
رئیس مرکز ارتباطات‌ و اطلاع‌رسانی وزارت خبرداد؛

تلویزیون تخصصی حمل‌‌ونقل در نمایشگاه بین‌المللی رونمایی می شود

پرشین خودرو: رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت راه با اشاره به برگزاری نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته در آذرماه امسال، از رونمایی تلویزیون تخصصی حمل و نقل در این نمایشگاه نیز خبر داد.

به گزارش  پرشین خودرو،  به نقل از‌ پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی، سید قاسم بی ‌نیاز با اشاره به اینکه تلویزیون تخصصی حمل و نقل 100 درصد توسط بخش خصوصی تأمین مالی و اجرا شده است، بیان کرد: این تلویزیون حاوی محتوای تصویری در خصوص برنامه‌ها و اخبار وزارت راه وشهرسازی است.

وی اظهار داشت: در دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته کنفرانس ایمنی راه با مشارکت و حضور اساتید فدراسیون جهانی راه برگزار می‌شود.

بی‌نیاز ادامه داد: 90 درصد فضای نمایشگاه در اختیار بخش خصوصی است و ارسال دعوت‌نامه نمایشگاه توسط فدراسیون جهانی راه به اعضاء برای حضور در نمایشگاه و ارسال فراخوان دعوت به نمایشگاه به شرکت‌های سازنده و تولیدکننده حوزه های حمل و نقل جهانی در چهار حوزه زمینی، هوایی، دریایی و ریلی انجام شده است.

مدیرکل روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی یادآور شد: کارگاه آموزشی آشنایی مقدماتی با فرایند ساخت و تحلیل شبکه در بخش برنامه ریزی و توسعه حمل و نقل نیز در این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

‌بنابراین گزارش دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته از تاریخ 26 تا 28 آذر ‌در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

نظر بینندگان
!
!
!