شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۰ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
چگونه زائر کارت سایپا را دریافت کنیم؟
۱۱:۳۰ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
اجاره خودرو
بازدید مدیرعامل امداد خودرو سایپا از پایگاه های ویژه طرح اربعین حسینی؛

چگونه زائر کارت سایپا را دریافت کنیم؟

پرشین خودرو: مدیرعامل امداد خودرو سایپا ضمن بازدید از پایگاه های ثابت و سیار ویژه طرح اربعین بر کیفیت خدمت رسانی به زائران سید و سالار شهیدان تاکید کرد.

به گزارش پرشین خودرو، بهزاد پناهی در حاشیه بازدید از واحد های امدادی حاضر در مسیرهای منتهی به کشور عراق گفت: گروه خودروسازی سایپا ضمن تاکید بر همراهی همیشگی هموطنان و اجرای طرح های خاص، ارائه خدمات رایگان امدادی در این مسیرها را وظیفه خود می داند.

وی افزود: در این طرح 13 روزه که از 11 آبان ماه آغاز شده است 48 پایگاه ویژه، علاوه بر ناوگان سراسری در مسیرهای منتهی به مرزهای مهران، قصر شیرین، شلمچه و چزابه حضور دارند.

پناهی پس از حضور در پایگاه های ثابت و سیار استان های همجوار با کشور عراق گفت: طرح اربعین حسینی بسیار اهمیت دارد و شرکت های سایپایدک، امدادخودرو سایپا، انجمن های صنفی استانی نمایندگی های مجاز، امدادگران و نمایندگی های کشیک ثابت و سیار به خوبی به وظایف خود عمل کرده و آمادگی لازم را برای ارائه خدمات امدادی به تمامی زائران دارند.

وی در ادامه گفت: اکیپ های تخصصی کنترل و نظارت متشکل از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا، روساء و کارشناسان به منظور نظارت بر اجرای مطلوب طرح در تمام مدت در مرزهای جنوبی کشور حضور فعال دارند.

مدیرعامل امدادخودروسایپا تصریح کرد: مشتریان می‌توانند زائر کارت گروه خودروسازی سایپا را از نمایندگی‌های سایپا و پایگاه های امداد خودرو سایپا دریافت کنند و از خدمات امدادی حمل و نقل رایگان خودرو در صورت بروز نقص فنی یا تصادف بهره‌مند شوند.

گفتنی است شماره تماس 096550 به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به هموطنان خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!