دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
پخش سری جدید «کودک شو»
۱۲:۴۶ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
iran zamin2

پخش سری جدید «کودک شو»

پرشین خودرو: برنامه تلویزیونی «کودک شو» از ابتدای آذر ماه، با طراحی آیتم‌ها و دکوری جدید به روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، ابوذر پورمحمدی تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «کودک شو»،  در خصوص روند پیش تولید این برنامه تلویزیونی گفت: همچنان مراحل اجرایی، طراحی آیتم‌ها و دکور را پیش می‌بریم. این برنامه را پس از ایام صفر، با طراحی و تغییراتی جدید به روی آنتن خواهیم رفت.
 
وی افزود: البته پس از ایام عزاداری سالار شهیدان (ع)، ۱۵ قسمت باقی مانده از سری اول برنامه «کودک شو» پخش خواهد شد و پس از آن سری جدید این برنامه را در دستور پخش شبکه قرار می‌دهیم.
 
پورمحمدی با اشاره به تغییرات اساسی در دکور و آیتم‌های مختلف برنامه «کودک شو»، اظهار کرد: در سری جدید «کودک شو»، بحث کاراکترسازی را خواهیم داشت و در هر قسمت از برنامه، همراه ۴ خانواده از شرکت کنندگان خواهیم بود. به این شکل که دوربین ما در خارج و داخل استودیو تا پایان مسابقه، همراه خانواده‌ها خواهد بود.
 
پورمحمدی در خصوص دیگر آیتم‌های برنامه گفت: ما پیش از این اتاق کودک را داشتیم؛ اما در سری جدید آن را گسترش داده‌ایم و استودیویی را با عنوان استودیوی کودک برای کودکان و خانواده‌ آنان طراحی کرده ایم.
 
تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «کودک شو»، درباره اجرای این برنامه بیان کرد: سری دوم را هم پژمان بازغی اجرای می‌کند.
 
پورمحمدی در پایان تاکید کرد: مهمترین اتفاقی که در سری دوم رقم خورده، وجود دو استودیو برای حضور مهمانان و خانواده‌ها و طراحی دکور جدید است.

نظر بینندگان
!
!
!