شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۱ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
جزئیات دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل
۱۶:۰۱ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
گرندکس

جزئیات دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل

پرشین خودرو: رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به برگزاری نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته از رونمایی تلویزیون تخصصی حمل و نقل و برگزاری کنفرانس بین المللی ایمنی راه در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، سید قاسم بی ‌نیاز با اشاره به این‌که در دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته کنفرانس ایمنی راه با مشارکت و حضور اساتید فدراسیون جهانی راه برگزار می ‌شود، اظهار کرد: 90 درصد فضای نمایشگاه در اختیار بخش خصوصی است و ارسال دعوت نامه نمایشگاه توسط فدراسیون جهانی راه به اعضاء برای حضور در نمایشگاه و ارسال فراخوان دعوت به نمایشگاه به شرکت های سازنده و تولیدکننده حوزه های حمل و نقل جهانی در چهار حوزه زمینی، هوایی، دریایی و ریلی انجام شده است.

وی با اشاره به مشارکت 150 شرکت بخش خصوصی تاکنون در نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته، افزود: کارگاه آموزشی آشنایی مقدماتی با فرایند ساخت و تحلیل شبکه در بخش برنامه ریزی و توسعه حمل و نقل نیز در این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه‌های جنبی دومین نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته از برگزاری کارگاه آموزشی اهمیت بازدید ایمنی در تعمیر و نگهداری علایم و تجهیزات ایمنی راه ها و کارگاه آموزشی توسط شرکت راه آهن خبر داد.

وی با اشاره به اینکه تلویزیون تخصصی حمل و نقل صد در صد توسط بخش خصوصی تأمین مالی و اجرا شده است، گفت: این تلویزیون حاوی محتوای تصویری در خصوص برنامه‌ها و اخبار وزارت راه وشهرسازی است.

دومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته از 26 تا 28 آذر با حضور شرکت‌ها و سازمان‌های حمل‌ونقل تابعه وزارت راه و شهرسازی و فعالان بخش خصوصی حمل‌ونقل شامل شرکت‌های مهندسی مشاور، پیمانکاران و صنایع وابسته در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!