دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
پیشرفت 77درصدی پروژه آزادراه همت-کرج
۱۶:۳۳ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
iran zamin2

پیشرفت 77درصدی پروژه آزادراه همت-کرج

پرشین خودرو: معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید مدیران ارشد سازمان بازرسی کل کشور از آزادراه همت-کرج این پروژه را از پروژه‌های اولویت‌دار کشور عنوان کرد و گفت: پروژه بیش از ۷۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش پرشین خودرو، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، روز گذشته مدیران ارشد سازمان بازرسی کل کشور از روند پروژه آزادراه همت-کرج بازدید کردند.

در این بازدید مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل ‌‌آزادراه همت-کرج را به عنوان یکی از راه‌های منتهی به پایتخت بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: این آزادراه تکمیل کننده کریدور بین المللی شرق به غرب کشور است که با بهره‌برداری کامل از آن علاوه بر کاهش زمان سفر و افزایش ایمنی، شاهد کاهش بار ترافیکی درون شهری کرج با اتصال محور جدید به محور چالوس و کلاک و تسهیل دسترسی اهالی شمال کرج به استان‌های شمالی و تهران خواهیم بود.

خیرالله خادمی افزود: این پروژه به طول حدود 15 کیلومتر از انتهای منطقه 22 شهرداری تهران آغاز و با عبور از منطقه گرمدره و کلاک کرج در محدوده منطقه حصار به جاده چالوس متصل می‌شود.

وی اجرای این پروژه را در قالب 3 قطعه بیان کرد و در شرح این قطعه‌ها گفت: قطعه اول به طول 5 کیلومتر هم اکنون زیر عبور ترافیک قرار دارد و قطعه 2 به طول حدود 5 کیلومتر با پیشرفت فیزیکی 92 درصدی در حال اجرا است.

خادمی ادامه داد: قطعه 3 این پروژه نیز به طول 5/4 کیلومتر با پیشرفت حدود 58 درصدی در دست احداث است.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه با تاکید بر اولویت تکمیل کریدورهای بین المللی در کشور، احداث این آزادراه را در همین راستا دانست و سال آینده را در ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، سال توسعه و شکوفایی آزادراه‌ها اعلام کرد.

برچسب ها:
آزادراه همت-کرج
نظر بینندگان
!
!
!