سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
مرزهای 4 گانه تحت پوشش و نظارت «امداد خودرو ایران»
۱۰:۳۲ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
حامی رنت
طرح ویژه اربعین امداد خودرو ایران کلید خورد؛

مرزهای 4 گانه تحت پوشش و نظارت «امداد خودرو ایران»

پرشین خودرو: امداد خودرو ایران، بزرگترین سازمان امدادی خودرو در کشور به مانند سال های گذشته امسال نیز طرح ویژه ای برای زائرین عتبات عالیات در نظر گرفته است که از 13 تا 21 آبان ماه به صورت شبانه روزی در خدمت هموطنان عزیز خواهد بود.

به گزارش پرشین خودرو، با فرا رسیدن ایام پر فیض اربعین حسینی ( ع )، حرکت خیل عظیم عاشقان این امام مظلوم به سوی کربلای معلی از سوی مرزهای مهران، چذابه، شلمچه و خسروی آغاز شده است. از همین رو در شهرهای مهران، شلمچه، چذابه و قصر شیرین، نجف و کربلا ۳۰۰ اکیپ امدادی در نظر گرفته شده است تا در هر لحظه از شبانه روز و در کمترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز در راه ماندگان باشد.

این اکیپ‌ها شامل نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو، پایگاه و تعمیرگاه صحرایی (چادر امداد)، موتورسوار، امدادگر بالینی، امدادگر حمل، امداد موتور سوار و کانکس است که بصورت شبانه روزی به خدمت رسانی هموطنان مشغول خواهند بود.

علاوه بر تمهیدات ویژه در مرزهای چهارگانه، ۱۳۰۰ اکیپ امدادی در سراسر مسیر سایر شهرهای زیارتی کشور مستقر شده و به زائرین خدمات امدادی و حمل خودرو ارایه خواهند کرد.

با توجه به گسترش استقبال زائران حسینی (ع) به این سفر و به دنبال آن، افزایش تعداد اکیپ ها ، بازرسی ها و تامین قطعات نیز با جدیت بیش از پیش دنبال خواهد شد.

از سوی دیگر گروه صنعتی ایران خودرو با نصب تجهیزات اینترنتی و مخابراتی، اینترنت رایگان وای فای در اختیار هموطنان عزیز قرار داده است.

بنا به گزارش ارتباطات امداد خودرو ایران ،تلاش و الویت امدادگران این شرکت آن است تا خودروهای معیوب در محل راه اندازی و رفع عیب شوند اما در صورت نیاز به زمان بیشتر و ابزارآلات تخصصی‌تر، خودرو به محل مورد نظر مشتری و یا « تعمیرگاه صحرایی خدمات پس از فروش ایران خودرو » حمل می شود .در این تعمیرگاه ها، تعمیرات سبک و نیمه سنگینی از جمله رفع عیب سیستم موتور، کلاچ، ایرادات برقی و ... انجام می پذیرد.

گفتنی است، کلیه امدادگران امداد خودور ایران با ناوگانی مجهز و متحدالشکل، لباس امدادی، کارت شناسایی و فاکتور سربرگ دار به محل امداد آمده و تمامی مراحل امداد با شماره ۳۰۰۰۳۰ به اطلاع مشتریان خواهد رسید.


لازم به ذکر است ،امداد خودرو ایران بدین وسیله به تمامی مشتریان محصولات گروه صنعتی ایران خودرو هشدار می دهد که با توجه به حضور امدادگرهای متفرقه و سودجو در مسیر زائران گرامی، مراقب باشند که در دام آنان گرفتار و متحمل خسارت و هزینه های گزاف نشوند. از همین رو به آگاهی هموطنان عزیز می رساند در صورت بروز هرگونه مشکل خودرویی، تنها با شماره ۰۹۶۴۴۰ تماس گرفته و به امدادگران متفرقه اعتماد نکنند.
 

نظر بینندگان
فرشته
vote
۰
vote
۱۳۹۶/۱۲/۱۱
امروز جمعه 96/12/ 9 ماشین من جلوی درب مجتمع طوبی در منطقه چیتگر روشن نشد در همان موقع یک ماشین امداد خودرو مجهز به آرم زرد پیدا شد که با مراجعه به ایشان خواستم ماشین را ببیند که در عرض دو دقیقه تشیخص دادن پمپ بنزین دچار مشکل شده باید عوض شود و پمپ را عوض کزدن و گفتن گارانتی دارد و فاکتور میدهم. ولی متاسفانه فاکتور ایشان نه مهر داشت نه سر برگ که این مسله باعث شک ما شد و وقتی کد ایشان را به امداد خودرو دادیم گفتن معتبر نیست. کد ایشان 210 و شماره ماشین_77_ 654یا 653 ع 23 بود و شماره 442762 گوشه ماشین نوشته شده بود در ضمن پول به حساب شخصی به نام هومن،،،،، واریز شده. از شما در خواست دارم مو ضوع را پیگیری کنید زیرا حس میکنم پمپ بنزین داده شده جعلی و دست دوم می باشد
!
!
!