یكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
افزایش كیفیت خدمات با تقویت ارتباط بین «فروش» و «خدمات پس از فروش»
۱۶:۰۶ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
اجاره خودرو
سرپرست سایپایدك تاكید كرد:

افزایش كیفیت خدمات با تقویت ارتباط بین «فروش» و «خدمات پس از فروش»

پرشین خودرو: سرپرست سایپایدک گفت: همگرایی در فروش و خدمات پس از فروش اولویت اول برنامه‌های سایپایدك خواهد بود كه با اجرای آن اهداف عالی گروه سایپا محقق خواهد شد و كیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان افزایش خواهد یافت.

به گزارش پرشین خودرو، دكتر رضا تقی‌زاده در جمع معاونین و مدیران سایپایدك با اشاره به عملكرد مثبت سایپایدك در یك سال گذشته، اظهار كرد: كار خدمات پس از فروش بسیار مهم و با اهمیت است و رسیدن به اهداف مورد نظر، طبیعتا با سختی‌های خاصی همراه است اما با همت و تلاش بیشتر می‌توانیم اهداف مد نظر گروه سایپا را محقق كنیم.
وی ادامه داد: باید در كارها و برنامه‌ها همگرایی و هم افزایی داشته باشیم و ارتباط دوسویه بین فروش و خدمات پس از فروش را تقویت كنیم. بنابراین اكنون فروش و خدمات پس از فروش دغدغه همه ماست و با توجه به تنوع گسترده محصولات سایپا، سخت‌ترین كار بر عهده واحدهای خدمات فروش و پس از فروش است كه این همگرایی را تقویت نماید.
سرپرست سایپایدك گفت: با تغییرات ایجاد شده، با راهنمایی‌های مدیرعامل محترم گروه سایپا بیشتر از گذشته شاهد نتایج مثبت خواهیم بود و كارنامه قابل قبولی برای سایپا بر جا خواهیم گذاشت.
تقی‌زاده تصریح كرد: همگرایی، كار تیمی و همراهی اولویت فرهنگ سازمانی سایپایدك خواهد بود و انتظار داریم كه این فرهنگ به همه جوانب فروش و خدمات پس از فروش تسری پیدا كند. بر این اساس، تمركز سیاست‌گذاری امور مرتبط با فروش و خدمات پس از فروش قطعا برآیند بهتری خواهد داشت.
وی در بخش دیگری از سخنانش ادامه داد: تامین به موقع قطعات یدكی از موارد مهم دیگری است كه باید حتما برای آن برنامه‌ریزی شود تا علاوه بر گردش سریع كالا، كیفیت خدمات افزایش یابد.
سرپرست سایپایدك همچنین با اشاره به دستورالعمل وزارت صنعت، معدن و تجارت برای حذف نمایندگی‌های رتبه 4، گفت: خوشبختانه تاكنون با همگرایی و هم افزایی بین نمایندگی‌ها، اقدامات خوبی برای ارتقاء نمایندگی‌های رتبه 4 انجام شده و طبق آنچه كه برنامه‌ریزی شده، در صورتی كه همان تعداد اندك نمایندگی‌های رتبه 4 نتوانند سطح خدمات خود را افزایش دهند، تا پایان سال 96 با آنها خداحافظی خواهیم كرد.
تقی‌زاده تصریح كرد: افزایش رضایت مشتریان سایپا و صعود 5 پله‌ای در عرض 6 ماه بیانگر عزم راسخ گروه سایپا برای تحقق خواسته مشتریان است كه این روند در ماهها و سالهای آتی نیز ادامه پیدا می‌كند.
وی همچنین با اشاره به تلاش‌های مهندس علیشاهی در مدت تصدی مسوولیت سایپایدك، گفت: عملكرد مثبت سایپایدك در یك سال گذشته قابل انكار نیست و نتایج به دست آمده بیانگر تلاش، همت و برنامه‌ریزی درست سازمان با مدیریت مهندس علیشاهی بوده است.
لازم به ذکر است دکتر تقی زاده در حکمی از سوی دکتر جمالی با حفظ سمت به عنوان سرپرست سایپایدک منصوب شد.

برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!