دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۰:۵۷ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
از اتفاقات منحصر به بازار ایران تا فرود اضطراری هواپیمای قطری با شیرین کاری زوج ایرانی
۰۰:۵۷ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/گزارش هفتگی خودرو؛

از اتفاقات منحصر به بازار ایران تا فرود اضطراری هواپیمای قطری با شیرین کاری زوج ایرانی

پرشین خودرو: هر آدینه در بسته خبر هفتگی پرشین خودرو، مهمترین اخبار و اتفاقات دنیای خودرو را در گزارشی خلاصه شده بخوانید.

به گزارش پرشین خودرو، هفته سوم آبان ماه با آلودگی شدید هوا و ممنوعیت فروش طرح ترافیک آغاز شد.رونمایی از طرح اینترنتی تحویل بنزین در محل، طرحی بود که در حاشیه مراسمی در وزارت نفت رسانه ای شد و با انتشار تصاویر و فیلم های آن به نمایش درآمد هر چند از چگونگی اجرایی شدن آن خبری اعلام نشد.
روز یکشنبه در خبری مهم سازمان استاندارد مدل جدید ارزیابی کیفی خودروهای داخلی را براساس استانداردهای روز اروپا اعلام کرد.این سیستم که در مراحل طراحی و پیاده‌سازی قرار دارد تحت‌عنوان IRCAP قصد دارد، نظام ارزیابی کیفی و عملکرد خودروهای تولیدی را تغییر دهد.اعلام شرایط دریافت گواهینامه بدون کارت پایان خدمت و آخرین وضعیت خرید هواپیماهای بویینگ بخشی از دیگر اخبار روز یکشنبه بود.یکشنبه شب البته اتفاقی دردناک نیز در حوزه حمل و نقل جاده ای روی داد.ترمز بریدن اتوبوس مسافربری منجر به واژگونی و مرگ 14 زن و مرد در سوادکوه شد که احتمال افزایش فوتی ها با توجه به حال وخیم 3 مصدوم این حادثه، دور از انتظار نیست.
قطعی شدن حضور فولکس واگن در نمایشگاه خودروی تهران خبر خوبی بود که روز دوشنبه اعلام شد.ترافیک سنگین در محورهای منتهی به مرز و پارک 100 هزار خودرو در مرز مهران از دیگر اخباری بود که روز دوشنبه به آن پرداخته شد.
خبر فرود اضطراری هواپیمای قطر به دلیل دعوای زوج ایرانی باعث انبساط خاطر همگان در روز سه شنبه شد.اخباری از خدمات امدادی شرکت های خودروسازی و ارائه تخفیف به زائران اربعین از دیگر اتفاقات مهم سه شنبه بود.
چهارشنبه اما پر بارترین روز هفته ای بود که با اربعین حسینی به پایان رسید.اعلام اختصاص روز خبرنگاران برای اهالی رسانه و افتتاحیه نمایشگاه برای متخصصان این حوزه از سوی تیم برگزار کننده ی این نمایشگاه، نوید بخش نگاه حرفه ای در برگزاری نمایشگاه خودروی تهران به عنوان بزرگترین اتفاق خودرویی کشور در دومین دوره برگزاری بود.حضور نماینده تویوتا در نمایشگاه خودروی تهران به صورت قطعی در روز چهارشنبه اعلام شد.
خبر دیگر مربوط به تغییرات ایجاد شده در نظام بیمه ای کشور بود که اعلام شد از سال آینده کارت های جدید جایگزین کوپن های کاغذی فعلی می شود.
آخرین خبر هم مربوط به افزایش قیمت تندر90 در بازار بی رمق و راکد خودرو بود که با افزایشی 1 میلیون تومانی از مواردی بود که منحصر به بازار ایران عجیب و غریب ایران است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
امدادخودرو
نظر بینندگان
!
!
!