یكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
همکاری «فولکس واگن» با »گوگل» برای توسعه کامپیوترهای کوانتومی!
۱۰:۲۸ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/

همکاری «فولکس واگن» با »گوگل» برای توسعه کامپیوترهای کوانتومی!

پرشین خودرو: باتوجه به گزارشات اخیر، کمپانی خودروسازی فولکس واگن قصد دارد برای توسعه وسایل نقلیه پیشرفته با فناوری‌های جدید، با کمپانی گوگل در توسعه رایانه‌های پیشرفته کوانتومی مشارکت کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از بلومبرگ، تولید کننده آلمانی اتومبیل برای شبیه سازی‌های ساختار باتری در وسایل نقلیه الکتریکی، توسعه سیستم‌های هوش مصنوعی در ماشین‌های خودران و همچنین طراحی و ساخت سیستم‌های مدیریت ترافیک جدید و بهبود آنان، قصد دارد در توسعه کامپیوترهای قدرتمند و پیشرفته کوانتومی با کمپانی گوگل مشارکت کند.
در این رابطه، مدیر ارشد کمپانی خودروسازی فولکس واگن عنوان کرد که این شرکت قصد دارد اولین محصول خود را با ویژگی‌های دیجیتالی جدید به بازار عرضه کند که برای رسیدن به این هدف، کامپیوترهای پیشرفته کوانتومی می‌تواند بزرگ‌ترین کمک کننده باشد. تکنولوژی کامپیوترهای کوانتومی ابعاد جدیدی را در صنعت تکنولوژی برای ما ایجاد خواهد کرد، ولی بعد از زمانی که ما بتوانیم با کمک گوگل آن را تجاری سازی کنیم و قابلیت استفاده برای ما داشته باشد.
به عنوان بخشی از همکاری بین دو شرکت، گوگل می‌تواند به دستگاه‌های فولکس واگن دسترسی داشته باشد که می‌توانند دستورالعمل‌های مکانیکی کامپیوترهای کوانتومی را پردازش کنند و امکان آزمایش این نوع رایانه را فراهم سازند. پیش از همکاری بین گوگل و فولکس واگن برای توسعه کامپیوترهای کوانتومی و استفاده از آنان در توسعه محصولات جدید، از کامپیوترهای کوانتومی و توانایی پردازش آنان در بهینه سازی ترافیک 10 هزار تاکسی شهری پکن استفاده شده بود.

برچسب ها:
فولکس واگن
نظر بینندگان
!
!
!