دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خستگی وخواب آلودگی دلیل تصادفات 24 گذشته
۱۰:۳۹ | ۱۳۹۶/۰۸/۱۹
iran zamin2

خستگی وخواب آلودگی دلیل تصادفات 24 گذشته

پرشین خودرو: معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همه تصادفات ۲۴ ساعت گذشته برای زائران به دلیل خستگی و خواب‌آلودگی بوده است.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ عین‌الله جهانی  اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به اینکه ما در مرز مهران حضورداشته و در کنار همکاران هستیم؛ خوشبختانه موضوع ورود زائران عزیز به داخل خاک ایران با یک نظم و ترتیب خاصی صورت می‌گیرد.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه موج برگشت زائران از دو روز گذشته شروع‌شده است، بیان کرد: دیشب هم بخش عمده‌ای از زائرین وارد خاک کشورمان شدند.

وی با بیان اینکه همچنان مسیر مهران به ایلام یک‌طرفه است، یادآور شد: دو نفر از همکاران پلیس در حوزه وسایل حمل‌ونقل عمومی کار اطلاع‌رسانی و راهنمایی زائران را انجام می‌دهند.

سرهنگ جهانی یادآور شد: همچنین طبیعی است ما محور ملکشاهی را مجبور شدیم یک‌طرفه کنیم برای عزیزانی که می‌خواهند به سمت مهران حرکت کنند.

وی یادآور شد: مطابق آمار ۲۴ ساعت گذشته اگر واژگونی یا تصادفی رخ‌داده است همه به خاطر خستگی و خواب‌آلودگی بوده است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ما بروشوری را تهیه کردیم و زیر برف‌پاک‌کن همه خودروهای پارک شده در پارکینگ‌ها گذاشته‌ایم که انتظار می‌رود زائران قبل از حرکت توصیه‌ها را مطالعه کنند.

برچسب ها:
تصادفات
نظر بینندگان
!
!
!