دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
شهری که درختانش توئیت می کنند
۱۹:۲۷ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
iran zamin2

شهری که درختانش توئیت می کنند

پرشین خودرو: با همکاری چند تن از شهروندان آلمانی ، روی درختان باغ گیاه شناسی توئیتر نصب شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، توییتر یک شبکهٔ اجتماعی و سرویس ارائه دهندهٔ میکروبلاگ است که به کاربران اجازه می‌دهد تا ۱۴۰ حرف، پیام متنی را که در قابلب توییت ارسال کنند. که البته به تازگی این محدودیت به 280 کارکتر افزایش یافته است.

افراد زیادی در توییتر عضو هستند و از پیام‌های کوتاه این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند اما در برخی کشورها طرح‌هایی پیاده شده که به وسیله آن درخت‌ها در توییتر از حال و هوای خودشان حرف می‌زنند.

 کیتی،جوناس، جنز ،لینوس و مایکل از تاریخ  13الی 15 آپریل در جلسه نهایی کاست استرس شرکت کردند .این دیدار در رینگ هتل در جوکیمست هال آلمان برگزار شد و در طول این دیدار کیتی و جوناس درخت توییتر را به طور موقتی در محوطه باغ گیاه شناسی آنجا نصب کردند که توسط این عمل می توان از طریق دستگاه های نصب شده روی درختان ، پیام های توئیتری را ارسال کرد و این کار توجه همگان را به خود جلب کرد.

بعد از این دیدار کیتی و جوناس  وقتی دیدند که طرحشان مورد استقبال مردم قرار گرفته است درخت های توئیتری دائمی بیشتری را در نزدیکی جنگل موسسه ی تانن،به رهبری پروفسور" اندریاس بولت" در  شهر بریتز نصب کردند.

در ادامه شما میتوانید عکس هایی را  مشاهده کنید که در طول نصب و راه اندازی  این درخت های توییتری گرفته شده است.

 

 

 

 

 

نظر بینندگان
!
!
!