دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
رکورد آسانترین فرار از زندان+عکس
۰۴:۲۸ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
iran zamin2

رکورد آسانترین فرار از زندان+عکس

پرشین خودرو: شاید رکورد آسانترین فرار از زندان مربوط به “جان دیلینجر” باشد، او یک قطعه چوب را به شکل هفت تیر تراشید و سپس با تهدید و ترساندن نگهبانان با همان اسلحه چوبی موفق به فرار از زندان شد!

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، شاید رکورد آسانترین فرار از زندان مربوط به “جان دیلینجر” باشد، او یک قطعه چوب را به شکل هفت تیر تراشید و سپس با تهدید و ترساندن نگهبانان با همان اسلحه چوبی موفق به فرار از زندان شد!وی یکی از بزرگترین بانک دزد های آمریکا در اوایل دههٔ ۱۹۳۰ میلادی بود.

وی یکی از خطرناک ترین مجرمان تاریخ آمریکا بود ، که بابت مرگ چند پلیس دزدی ۲۴ بانک و سرقت از ۴ ایستگاه پلیس شناخته می‌شود.

او دو بار از زندان گریخت و در مجموع ۳۰۰۰۰۰ دلار دزدی کرد که معادل ۵ میلیون دلار امروز است، همچنین در جریان یکی از تعقیب و گریزهایش توسط پلیس زخمی شد و برای درمان به زادگاه خودبه شیکاگو مراجعه کرد.

وی در این شهر در خانه پدر خود مخفی شده بود که اطلاعاتش فاش شد و توسط پلیس محاصره شد،او که قصد دفاع از جان خود را داشت با گشودن رگبار به سمت پلیس توانست تا دقایقی پلیس را مشغول خود کند،اما طولی نکشید که با اصابت ۳ تیر پلیس، جان سپرده و پرونده خطرناک ترین مجرم آمریکا بسته شد.

مردی که رکورد آسانترین فرار از زندان را شکست+عکس

نظر بینندگان
!
!
!