چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
برنامه ریزی «ایدرو» برای ارتباط قطعه سازان داخلی با زنجیره جهانی
۱۴:۴۱ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/معاون وزیر صنعت مطرح کرد؛

برنامه ریزی «ایدرو» برای ارتباط قطعه سازان داخلی با زنجیره جهانی

پرشین خودرو: رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : صنعت خودرو بدون صنعت قطعه سازی مفهوم ندارد.

به گزارش پرشین خودرو، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در آستانه آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه قطعات خودرو با اشاره به موقعیت بسیار مناسب ایران در منطقه گفت : ایدرو در افق ۱۴۰۴ ارتباط قطعه سازان داخلی را به زنجیره تامین جهانی پیش بینی کرده است.

منصور معظمی تصریح کرد : وجود شبکه گسترده قطعه سازی در ایران جذابیت تولید قطعات خودرو را با توجه به ارزانی نیروی کار و مواد اولیه بیش از پیش مورد اقبال و توجه قرار می دهد.

معظمی با بیان اینکه مشارکت بین المللی با خودروسازان و قطعه سازان معتبر خارجی عامل توسعه کمی و کیفی صنعت خودرو خواهد بود، عنوان کرد : خوشبختانه صنعت خودرو موفق ترین صنعت در استفاده از فضای ایجاد شده در دوران پسا برجام بوده و فرصت بسیار خاصی است که صاحبان برند در ایران سرمایه گذاری مشترک کنند چون این سرمایه گذاری به رشد قطعه سازان نیز کمک خواهد کرد.

رئیس هیات عامل ایدرو بیان داشت : می خواهیم خودرویی را با استفاده از بیشترین توان داخلی کشور تولید کنیم، توان داخلی در این بخش عبارت است از اینکه ظرفیت صنعت قطعه سازی را توسعه دهیم. در حال حاضر حدود ۱۲۰۰ قطعه ساز داریم که این مهم نشان دهنده لزوم ادغام قطعه سازان کشور است.

دوازدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از فردا دوشنبه تا ۲۵ آبان ۹۶ با حضور شرکت های معتبر داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار خواهد کرد.

برچسب ها:
ایدرو
نظر بینندگان
!
!
!