سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
توجه ویژه «استون مارتین» به صنعت دوچرخه سازی!
۱۵:۰۷ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
iran zamin2
/اختصاصی/

توجه ویژه «استون مارتین» به صنعت دوچرخه سازی!

پرشین خودرو: استون مارتین اولین نیست و بدون شک آخرین شرکت خودروسازی هم نخواهد بود که یک دوچرخه منحصربه فرد رونمایی می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، این شرکت خودروساز بریتانیایی با همکاری دوچرخه ساز آلمانی Storck، اقدام به تولید یک دوچرخه منحصربه فرد و سفارشی تحت عنوان Fascenario.3 کرده است که در آن فاکتورهای مهمی همچون "آیرودینامیک"، "استحکام" و "راحتی" با یکدیگر ترکیب شده است تا یکی دیگر از دوچرخه‌های منحصربه فرد جهان شکل بگیرد.
با تایید شرکت سازنده، گفته می‌شود که این دوچرخه با فناوری "نانو کربن" تولید شده و باعث می‌شود تا شاسی آن به تنهایی 770 گرم وزن داشته باشد، اما همراه با دیگر قطعات این دوچرخه همچون چرخ و لاستیک‌ها، سیستم ترمز و متعلقات، پدال و چرخ دنده و... باعث شده است تا حداقل وزن این دوچرخه به عدد قابل قبول 5.9 کیلوگرم برسد.
باتوجه به حداقل وزن این دوچرخه، شاید خیلی‌ها فکر کنند که این دوچرخه دارای استحکام کافی نیست، اما شرکت دوچرخه ساز آلمانی Storck و همچنین شرکت خودروسازی استون مارتین به مشتریان خود اطمینان داده‌اند که این دوچرخه علاوه بر وزن سبک که یک مزیت عالی به شمار می‌آید، بیش از استاندارد‌های لازم مورد آزمایش قرار گرفته است تا دوام شاسی و قطعات دوچرخه مورد تایید قرار گیرد. علاوه بر این، جالب است بدانید که این دوچرخه به سیستم دنده بی سیم SRAM مجهز شده است تا یک عملکرد پویاتر داشته باشد و تنها برای سیستم ترمز از سیم استفاده شود.
جدا از استحکام و وزن پایین این دوچرخه، شرکت خودروسازی استون مارتین از عناصر طراحی محصولات خود هم بر روی این دوچرخه استفاده کرده است تا مشارکت آن در تولید بیشتر به چشم آید. در این زمینه می‌توان به رنگ منحصربه فرد Argentum Nero اشاره داشت که پیش از این شاهد نقاشی آن بر روی استون مارتین "One-77" بوده‌ایم و باتوجه به نور، الیاف‌های روی آن به رنگ‌های مختلف خاکستری درخشان، سبز یا نقره‌ای تغییر می‌کند تا یک جلوه بی نظیر داشته باشد.
در پایان گفته می‌شود که این دوچرخه برای عرضه به مشتریان، تنها به تعداد محدود 107 دستگاه تولید خواهد شد که با نزدیک شدن به زمان عرضه، قیمت نهایی آن مشخص شده و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد، ولی از همین حالا می‌توان فهمید که این دوچرخه به هیچ وجه قیمت پایین و ارزانی نخواهد داشت.
 

برچسب ها:
استون مارتین
عکس های مرتبط
استون مارتین
استون مارتین
استون مارتین
نظر بینندگان
!
!
!