جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
طی یک روز 21 نفر براثر سوانح جاده‎ای در لرستان مصدوم شدند
۱۶:۱۳ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
اجاره خودرو

طی یک روز 21 نفر براثر سوانح جاده‎ای در لرستان مصدوم شدند

پرشین خودرو:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: تنها طی یک روزگذشته 21 نفر براثر سوانح جاده‎ای در لرستان دچار حادثه شدند که با پوشش امدادی مناسب این حادثه دیدگان به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گزارش پرشین خودرو، صارم رضایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براثر دو مورد تصادف شدید در دو محور استان متاسفانه هفت نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند.اولین حادثه درکیلومتر 35 محور بروجرد-اراک رخ دادکه یک دستگاه کامیون با یک سواری ریو به شدت برخورد کرد و درهمان لحظات اولیه حادثه چهار نفر از سرنشینان خودروی سواری جان خودرا ازدست دادند.


وی بیان کرد: بااستفـــاده از سِتِ نجات سبک هیدرولیک عملیات رها سازی کشته شدگان توســط نجاتگران پایگاه امداد ونجات جاده‎ای زالیان انجام شد و یک نفر فرد مصدوم دیگر نیز پس از اقدامات پیش بیمارستانی لازم به بیمارستان شهید چمران بروجرد انتقال داده شد.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان ادامه داد: دومین حادثه شدید در محور کوهدشت - کرمانشاه رخ داد که بر اثر انحراف از جاده و برخورد یک دستگاه خودروی پژو 206 با موانع کنار جاده سهنفر، سه نفر از سرنشینان این خودرو در دم جان دادند و یک نفر مصدوم دیگر توسط عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات جاده‎ای بلوران به مرکز درمانی منتقل شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سوانح رانندگی
نظر بینندگان
!
!
!