چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
آغاز به كار نمایشگاه قطعات خودرو
۱۶:۵۹ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۲
iran zamin2

آغاز به كار نمایشگاه قطعات خودرو

پرشین خودرو: غرفه ساپكو و 110 تامین كننده گروه صنعتی ایران خودرو در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو با حضور مهندس ملكی طهرانی قائم مقام ارشد ایران خودرو گشایش یافت.

به گزارش پرشین خودرو، در آئین گشایش سالن خلیج فارس كه با حضور دكتر حسین نجاری، مدیرعامل ساپكو برگزار شد، از دستاوردهای زنجیره تامین بازدید و فعالیت های یك ساله آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.

در این مراسم، همچنین از دو كتاب تازه انتشار یافته ساپكو در حوزه صنعت خودرو با عنوان «مبدل های كاتالیستی در صنعت خودرو» و «سیستم تضمین كیفیت پیمارنكاران» در كنار نسخه جدید دایره المعارف قطعه سازی كشور رونمایی شد.

نمایش فیزیكی و مجازی ماژول های 16 گانه خودرو و تشریح سیستم ارزیابی جامع سازندگان از جمله برنامه های ساپكو برای حضور در نمایشگاه دوازدهم است.

گفتنی است، در آیین گشایش امسال، رئیس و دبیر انجمن قطعه سازان همراه با قائم مقام و معاونان ساخت و خودكفایی و منابع انسانی ساپكو از غرفه های حاضر در سالن 40 و 44 دیدار داشتند.

دوازدهمین نمایشگاه بین‏المللی قطعات، لوازم و مجموعه‏های خودرو تهران 22 تا 25 آبان ماه از ساعت 9 تا 17 پذیرای علاقه‏مندان به این صنعت خواهد بود.

برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!