یكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خدمات گسترده «سایپا» به آسیب دیدگان زلزله غرب کشور
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
iran zamin2
سرپرست سایپایدك خبر داد:

خدمات گسترده «سایپا» به آسیب دیدگان زلزله غرب کشور

پرشین خودرو: در پی وقوع زلزله 7 ریشتری در استانهای غربی كشور،سرپرست سایپایدک از آمادگی کامل شبکه نمایندگی‌ها و امدادگران سایپا برای کمک به حادثه دیدگان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، دكتر رضا تقی زاده ضمن ابراز تاسف، اظهار کرد: با توجه به وقوع حادثه زلزله در استانهای كرمانشاه و ایلام، نمایندگی‌های سایپا در این استانها و استانهای مجاور در راستای انجام مسوولیت‌های اجتماعی آمادگی دارند تا به یاری زلزله زدگان بشتابند. به همین منظور در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه، ستاد بحران و امدادرسانی تشکیل شد و نیروهای امدادی به مناطق حادثه دیده اعزام شدند. همچنین ۸ نمایندگی در استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان به طور ویژه برای ارائه خدمات امدادی مشخص شده اند و ۱۶ دستگاه وانت امدادی و ۳ دستگاه خودروبر و مایحتاج روزانه حادثه دیدگان به همراه نیروی متخصص به مناطق زلزله زده اعزام گردیده اند . علاوه بر این، کل شبکه فروش و خدمات پس از فروش سایپا در کشور ضمن آمادگی برای جمع آوری هدایای نقدی و غیر نقدی ، آماده توزیع این کمک ها در مناطق زلزله زده هستند.
وی ادامه داد: خودروهای آسیب دیده بر اثر زلزله بدون وقت قبلی و با فوریت پذیرش می‌شوند ضمن اینکه قطعات یدکی مورد نیاز به صورت فوری برای نمایندگی‌های این استانها ارسال می‌شود. همچنین بر اساس دستور مدیرعامل محترم گروه سایپا، تمامی نمایندگیهای گروه سایپا در استان كرمانشاه و استان های همجوار موظف به ارائه خدمات در خصوص اسكان آسیب دیدگان ناشی از این حادثه شده اند.
لازم به ذكر است شماره تماس 096550 به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به هموطنان عزیز خواهد بود.

برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!